Chorwacja, Korcula - Dom / willa z odrębnych mieszkań, pierwszym rzędzie do morza na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2020/04, Dom / Willa/Apartament Sprzedany

Cena sprzedaży:220.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Korcula

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 102
Działka: 320
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 5 m

 

Dom położony jest w spokojnej zatoce, z dala od centrum miasta około 3 km, dojechać utwardzoną, częściowo żwirowej drodze. W domu znajduje się parking, z dala od domu około 80 m. Dom położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 10 metrów od morza, w spokojnej okolicy, w otoczeniu drzew oliwnych i sosen. Dom i jego zawartość ma trzy oddzielne życia jednostki / apartamentów.

Apartament 1 składa się z sypialni, kuchni i posiada duży taras.

Apartament 2 posiada osobne wejście, o pojemności do 4 osób i składa się z dwóch sypialni, pokój dzienny, jadalnia z kominkiem, kuchnia, WC, łazienka (prysznic - słoneczna), grill na świeżym powietrzu i tarasem o łącznej powierzchni 40,02m2, z 42,30m2 ogrodu.

Apartament 3 posiada osobne wejście, o pojemności do 2 osób (+ 1 dziecko) i składa się z sypialni, kuchnia, WC, łazienka (prysznic - słoneczna) oraz tarasem o łącznej powierzchni 16,35m2, 43,50m2 z dnia ogród.

Wszystkie apartamenty dzielić ogród o powierzchni 56.00m2. Dopływ wody apartamentów z własnym zbiornikiem (deszczowej). Energia elektryczna w mieszkaniach 220V słonecznej. Co ciekawe apartamentach nie ma narzutu kosztów wody i energii elektrycznej, oprócz kosztów wymiany baterii po 7 latach użytkowania.

Apartamenty są w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i są od razu gotowe do użycia. Wszystkie apartamenty mają dostęp do wspólnego plaża z parasolami, leżakami i prysznicem na plaży. W domu jest legalny, miejsce parkingowe, czysty obiekt i posiada certyfikat energetyczny. Dla tych, którzy chcą cieszyć się krystalicznie czyste morze i ciszy właściwego wyboru.

Opis Miejscowość
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.