Chorwacja, Korcula - Unikalna nieruchomość z widokiem na morze, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 4791/30, Dom / Willa/Budynek działka Sprzedaż

Cena sprzedaży:200.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Korcula
Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
  • Dom z kamienia
  • Ekskluzywna wyprzedaż
Opis:

Powierzchnia: 50
Działka: 3065
Odległość od morza: 70 m

 

Unikalna nieruchomość - kamienny dom, położony na północnej stronie Korculi, w zatoce Zukova. Z obiektu roztacza się piękny widok na morze i kanał Korcula. Dom położony jest na działce rolniczej o powierzchni 3065 m2, wzbogaconej o 60 drzew oliwnych i inne drzewa owocowe. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję w postaci turystyki robinson, ponieważ znajduje się w nietkniętej przyrody i bujnej roślinności. Ziemia jest otoczona krystalicznie czystym morzem.

Jest parking i droga dojazdowa do nieruchomości, ale nieruchomość nie ma połączenia wody i energii elektrycznej. Dzięki utrzymaniu parteru wraz z przebudową można uzyskać 100 m2 powierzchni mieszkalnej na dwóch piętrach.

Z zatoki jest asfaltowana droga do Blato. Zatoka charakteryzuje się gęstymi lasami sosnowymi, plaże są skaliste, a po wschodniej stronie zatoki morze jest płytkie i odpowiednie dla dzieci. Blato ma wszystkie niezbędne urządzenia.

Obiekt stanowi idealną inwestycję dla osób szukających spokojnego wypoczynku z dala od hałasu i tłumów.

Opis Miejscowość
Korcula
Korcula (Croatian: [kɔ̂ːrtʃula] ( listen); Italian: Curzola, Greek: Κόρκυρα Μέλαινα, Kórkyra Mélaina, Latin: Corcyra Nigra, Korkyra Melaina, Old-Slavic Krkar) is an island in the Adriatic Sea, in the Dubrovnik-Neretva County of Croatia. The island has an area of 279 km2 (108 sq mi); 46.8 km (29.1 mi) long and on average 7.8 km (4.8 mi) wide[1] — and lies just off the Dalmatian coast.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami