Chorwacja, Kornati - Atrakcyjna nieruchomość na małej wyspie, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2011/82, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:480.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Kornati
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Najlepsza oferta
Opis:

Powierzchnia: 180
Działka: 1423
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 5 m

 

Atrakcyjna nieruchomość po południowo-zachodniej stronie niezamieszkanej wyspy środkowej Dalmacji, z widokiem na morze i pobliskie wyspy. Wyspa znajduje się zaledwie 5 km od lądu. Przed budynkiem znajduje się prywatne betonowe molo z miejscem do cumowania łodzi. Wraz z domem na sprzedaż znajduje się również motorówka z kabiną w bardzo dobrym stanie, z przystanią w Pakostane.

Nieruchomość została zbudowana 10 lat temu. Mieszkanie o powierzchni 180 m2 składa się z pięciu sypialni, trzech łazienek i dużego salonu z kuchnią. Kuchnia urządzona jest w stylu śródziemnomorskim, przy użyciu drewna i materiałów jako podstawowych materiałów. Przed obiektem znajduje się zadaszony taras z letnią kuchnią o powierzchni 50 m2.

W 2018 r. Zainstalowano systemy solarne na nieruchomościach, które dostarczają energię elektryczną i ciepłą wodę, a betonowy zbiornik (pojemność 40 000 litrów) z systemem filtracji zapewnia wodę pitną. Przyszły właściciel może natychmiast skorzystać z nieruchomości, ponieważ jest w pełni wyposażony, z dwiema nowymi lodówkami, pralką i zmywarką. Oprócz tego, nieruchomość posiada również kominek, który pozwala na ogrzewanie drewnem, więc nieruchomości mogą być używane w okresie zimowym.

Opis Miejscowość
The Kornati archipelago of Croatia, also known as the Stomorski islands, is located in the northern part of Dalmatia, south from Zadar and west from Šibenik, in the Šibenik-Knin county. With 35 kilometres length and 89 islands, some large, some small, in a sea area of about 320 square kilometres, the Kornati are the densest archipelago in the Mediterranean Sea. From northwest to southeast (from the island of Balabra to Samograd), and from northeast to southwest (from Gangarol to Mana) they stretch for 13 km. The name of the archipelago is the plural form of the name of the largest island, called Kornat.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości