Chorwacja, Lastovo - Dom w pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 4815/30, Dom / Willa Poza rynkiem

Cena sprzedaży:1 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Lastovo
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Garaż
  • Parking
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 290
Działka: 460
Liczba pokoi: 8
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 5 m

 

Dom na wyspie Lastovo, położony w pierwszym rzędzie do morza w Pasadur. To małe miejsce znajduje się na zachodniej stronie wyspy, połączone z wysepką Prezba przy małym moście, i jest doskonałym schronieniem dla żeglarzy ze względu na ochronę wszystkich wiatrów. Ponadto, ze względu na naturalne piękno i czyste morze, obszar ten przyciąga dużą liczbę turystów z całego świata. Z 290 m2 powierzchni mieszkalnej, ta nieruchomość znajduje się w pierwszym rzędzie do morza w chronionej zatoce. Jest rozłożony na trzech piętrach, w sumie 4 apartamenty. Wszystkie apartamenty są w pełni umeblowane, wyposażone i klimatyzowane.

Parter składa się z apartamentu z własnym wejściem, o powierzchni 60 m2, składający się z kuchni, jadalni, salonu, dwóch sypialni, łazienki i tarasu o powierzchni 16 m2 oferującego ładny widok na morze.

Na pierwszym piętrze znajduje się apartament o powierzchni 110 m2, z wejściem na tyłach domu. Ten apartament składa się z przestronnej kuchni, jadalni, salonu, pracowni, dwóch sypialni, przestronnych łazienek, dwóch toalet i balkonu o powierzchni 10 m2 z widokiem na morze. Na tej podłodze ustawia się ogrzewanie podłogowe.

Drugie piętro składa się z dwóch mniejszych mieszkań, zarówno z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka i taras na dachu z pięknym widokiem na morze.

Dom ma również garaż o powierzchni 50 m2 i miejsce parkingowe przed domem. Istnieje również pomieszczenie do przechowywania 16 m2. Wokół domu znajduje się uprawiany ogród z meblami ogrodowymi, a także słoneczny taras. Za domem znajduje się zadaszony taras o powierzchni 35 m2 połączony z grillem, kuchnia i dwa kominki. Oprócz wody miejskiej znajduje się zbiornik na wodę (90 m3), a także telefon i internet.

Nieruchomość jest idealna na przyjemne rodzinne wakacje lub wynajem wakacje, z dala od zgiełku miasta i ruchliwej rzeczywistości. Plaże są skaliste i nie było interwencji człowieka ani ich zniszczenia. Morze jest krystalicznie czyste i przyciąga turystów z całego świata.

Opis Miejscowość
Lastovo is an island municipality in the Dubrovnik-Neretva County in Croatia. The municipality consists of 46 islands with a total population of 792 people, of which 93% are ethnic Croats, and a land area of approximately 53 square kilometres.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.