Chorwacja, Lastovo - Dom / willa, luksusowe, Pierwszy rząd do morza
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3675/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:749.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Lastovo
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Basen
Opis:

Powierzchnia: 278
Działka: 475
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 30 m

 

Ten ekskluzywny dom / willa, położona w pięknym miejscu, tuż nad morzem na wyspie Lastovo.

Został zbudowany w 2004 roku z materiałów nadmiar jakości na działce 450 m2 i jest regularnie konserwowane. Składa się z 3 piętra i rozciąga się na ponad 300 m2 powierzchni mieszkalnej, 120 m2 tarasów i schodów, a około 200 m2 z ogrodem, gdzie istnieje możliwość budowy basenu. Konstrukcja została wykonana z trzech oddzielnych piętrach połączonych schodami w całym domu, co sprawia, że ​​całość. Jednak przy drobnych konstrukcji możliwe jest oddzielenie takie same i istnieje możliwość sprzedaży przez kondygnacji: parter, pierwsze piętro i poddasze.

Na parterze ma około 80 m2 i składa się z jednego dużego pomieszczenia, w którym znajduje się kuchnia (można podzielić na dwie części), łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz zadaszony taras na świeżym powietrzu - ok. 70 m2 Pierwsze piętro rozprzestrzenia się na 120 m2 przestrzeni życiowej i składa się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, dwóch łazienek, przedpokoju, oraz zadaszonym tarasie - ok. 30 m2 Na poddaszu ma 100 m2 salon i składa się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, dwóch łazienek, przedpokoju, oraz zadaszonym tarasie - ok. 20 m2

W cenie domu wliczone jest całe meble oraz w pełni wyposażoną kuchnię z wbudowanych urządzeń kuchennych. Dom posiada pozwolenie na budowę, a także możliwość kategoryzacji w celach turystycznych, które sprawia, że ​​ten dom idealny dla relaksu i przyjemności.

Opis Miejscowość
Lastovo is an island municipality in the Dubrovnik-Neretva County in Croatia. The municipality consists of 46 islands with a total population of 792 people, of which 93% are ethnic Croats, and a land area of approximately 53 square kilometres.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.