Chorwacja, Makarska - Dom wolnostojący blisko morza, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/329, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:170.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Makarska

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
Opis:

Powierzchnia: 130
Działka: 94
Liczba pokoi: 4
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 20 m

 

Dom wolnostojący na sprzedaż, położony w doskonałej lokalizacji w małej turystycznej miejscowości na Riwierze Makarskiej. Nieruchomość znajduje się w pierwszym rzędzie do morza, z otwartym widokiem.

Dom jest rozłożony na 130 m2 powierzchni mieszkalnej i składa się z parteru i dwóch pięter. Został zaprojektowany w taki sposób, że na parterze znajduje się sypialnia, na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia, salon z balkonem, łazienka i mały schowek, a na drugim piętrze są dodatkowe dwa sypialnie (główna z balkonem) i łazienka.

Na ostatnim piętrze znajduje się przestronny taras na dachu z otwartym widokiem na morze i miejsce, a przed domem są jeszcze dwa tarasy i mniejsza piwnica. Dom nie ma bezpośredniego dostępu do morza, chociaż znajduje się tuż przy morzu, ale do dużej żwirowej plaży można dojść w kilka minut.

W pobliżu domu znajdują się wszystkie dodatkowe udogodnienia na przyjemny pobyt - restauracja, sklep spożywczy, kawiarnia ... Dom, mimo że starsza data budowy, jest używany przez krótki okres iw dobrym stanie, a dodatkowa praca wymagane domy są bardziej potrzebne do upiększenia niż z powodu rzeczywistej potrzeby renowacji.

Jest to nieruchomość na rodzinne wakacje, z idealnymi tarasami na przyjemne chwile pod letnim niebem i dużą przestrzenią życiową dla większej rodziny.

Opis Miejscowość
Makarska
Makarska (pronounced [mâkarskaː]) is a small city on the Adriatic coastline of Croatia, about 60 km (37 mi) southeast of Split and 140 km (87 mi) northwest of Dubrovnik. It has a population of 13,834 residents.[1] Administratively Makarska has the status of a city and it is part of the Split-Dalmatia County. It is a tourist centre, located on a horseshoe shaped bay between the Biokovo mountains and the Adriatic Sea.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.