Chorwacja, Murter - Unikalny dom na pięknej wysepce, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2021/98, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:350.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Murter

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
Opis:

Powierzchnia: 65
Działka: 2300
Liczba pokoi: 2
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 5 m

 

Ta wyjątkowa posiadłość znajduje się na pięknej wysepce w pobliżu Murter. Dom idealny dla miłośników spokoju, spokoju i prywatności.

Dom położony jest na dużej ziemi uprawnej 2300m2 (z systemem nawadniania), w którym oprócz obsadzonych śródziemnomorskich ziół (lawenda, rozmarynu i około pięćdziesięciu oliwek) umieszcza się mniejsze obiekty z jednostkami przekształcającymi soloną wodę w wodę pitną (desalinizacja ok. 9000 L wody przez 24 godziny) oraz system kolektorów słonecznych, który umożliwia również trzyfazowe zasilanie instalacji.

Sam dom posiada powierzchnię 65 m2 i składa się z parteru (dwupokojowego mieszkania o powierzchni 65m2) i dużego strychu, który obecnie służy jako magazyn i może zostać zamieniony na nową część mieszkalną.

Ta wyjątkowa posiadłość ma wbudowany statek dla statków, ponieważ można do niej dostać łodzią. To jest 5 minut drogi od przystani ACI w Murter lub godzinę drogi od parku narodowego Kornati.

Dwa kolejne 10x4.8m domy prefabrykowane mogą być wzniesiony na ziemi.

Opis Miejscowość
Murter (pronounced [mǔrtɛːr]; Italian: Mortero; Latin: Colentum) is an island in the Croatian part of the Adriatic Sea.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.