Chorwacja, Omis - Hotel z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/299, Hotel Sprzedaż

Cena sprzedaży:2.500.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Omis
Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
  • Ekskluzywna wyprzedaż
  • Najlepsza oferta
Opis:

Powierzchnia: 1076
Działka: 905
Liczba pokoi: 20
Liczba pięter: 4
Liczba łazienek: 25
Odległość od morza: 200 m

 

Interesująca inwestycja w firmę hotelarską, położoną zaledwie kilka kilometrów od miasta Omis, w Nemira. Obiekt rozciąga się na parterze i trzech piętrach, położonych na działce o powierzchni 1000 m2.

Obiekt znajduje się około 200 metrów od morza, dzięki czemu Goście mogą cieszyć się spokojem z dala od plaży, a po drugiej stronie plaży jest dwie minuty spacerem od obiektu. W związku z tym większość gości spędza cały dzień na plaży, a czas relaksu spędza na balkonie, w restauracji lub na basenie.

Łącznie obiekt ma 20 pokoi, czyli 52 miejsca noclegowe. Każdy pokój ma balkon i widok na morze, wszystkie umeblowane i umeblowane, i zostały wynajęte na wiele lat. Nieruchomość jest w doskonałym stanie, instalacje zostały całkowicie zmienione 8 lat temu, a sam obiekt jest bardzo dobrze utrzymany i pełen bardziej szczegółowych informacji. Oprócz tego, obiekt ma łącznie 17 miejsc parkingowych, z 8 miejscami przed budynkiem i 9 dodatkowymi miejscami.

Na parterze znajduje się przestronna restauracja z 160 miejscami siedzącymi, podzielona na część wewnętrzną i zewnętrzną, z odpowiednim barem i trzema toaletami, dodatkowy salon do wykorzystania w razie potrzeby, w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia. Na tym piętrze znajduje się również kryty basen z siłownią i sprzętem fitness, a także pozostałe pomieszczenia pomocnicze - przechowalnia kuchni, szatnia i toaleta dla pracowników, prysznic dla użytkowników basenu, mniejsza recepcja, dwie dodatkowe toalety ....

Na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje dwuosobowe (6 łóżek) i cztery kolejne pokoje dwuosobowe z jednym dodatkowym łóżkiem (12 łóżek) oraz jeden pokój dla pracowników. Drugie piętro składa się z 4 pokoi - dwóch podwójnych łóżek z dwoma dodatkowymi łóżkami (8 łóżek), przestronnego pokoju rodzinnego z 4 łóżkami i drugiego pokoju dwuosobowego. Na trzecim piętrze znajduje się również prywatny apartament z dwiema sypialniami, salonem, kuchnią, łazienką i balkonem.

Ten obiekt turystyczny osiąga bardzo dobre wyniki przez 20 lat dzięki wynajmom turystycznym, z dużą liczbą stałych gości. Miasto Omiš oferuje wiele dodatkowych udogodnień, liczne restauracje, imprezy i różne oferty wycieczek i sportów.

Nieruchomość z ceną wywoławczą obejmuje inwestycję na okres 15 lat, z dodatkowym potencjałem do rozwoju oferty restauracji, biorąc pod uwagę liczbę miejsc (jedną z największych restauracji w tej dziedzinie w ogóle) i potencjał, który ta restauracja ma. . Bardzo interesująca oferta na tej części wybrzeża, którą wolą goście z Europy Środkowej i zawsze chętnie wracają.

Opis Miejscowość
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.