Chorwacja, Omis - Nowoczesna willa z ładnymi widokami, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2019/49, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:950.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Omis
Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Dom z kamienia
  • Ekskluzywna wyprzedaż
Opis:

Powierzchnia: 427
Działka: 615
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 30 m

 

Willa o nowoczesnej architekturze, położona w romantycznej dalmatyńskiej wiosce z pięknymi plażami i wyjątkowo czystym morzem. Chociaż nieruchomość znajduje się w centrum miasta, w pobliżu restauracji i kawiarni, ze względu na położenie i położenie na podwyższonym poziomie jest ona wyłączona z tłumów i hałasu. Morze znajduje się w odległości 30 m linii lotniczych lub 100 m od marszu.

Biorąc pod uwagę położenie na podwyższeniu, nieruchomość ma wspaniały widok na morze nawet z parteru. Składa się z 3 pięter - na parterze i na dwóch piętrach. Na parterze znajdują się dwa apartamenty z jedną sypialnią, zadaszony taras, salon, dodatkowy pokój i schowek. Na pierwszym i drugim piętrze znajduje się dwupoziomowy apartament. Na pierwszym piętrze dwupiętrowego mieszkania znajdują się 3 wygodne sypialnie, z których jedna ma własną garderobę, 2 łazienki, z których jedna ma 18,5 m2, pralnia o powierzchni 14 m2, przedpokój i zadaszony, zamknięty taras 24 m2. Wewnętrzne schody prowadzą na drugie piętro dwupoziomowego apartamentu z salonem o powierzchni 44 m2 z jadalnią, kuchnią, spiżarnią, toaletą, garderobą, korytarzem i pracownią. Na tym piętrze znajduje się garaż o powierzchni 29 m2. Ponieważ droga dojazdowa znajduje się od strony północnej, na tym piętrze znajdują się także miejsca parkingowe na zewnątrz.

Dom został zbudowany na potrzeby właściciela, z doskonałym wyposażeniem i wysokiej jakości materiałami. Otoczenie domu jest ładnie urządzone i dobrze utrzymane. Pomieszczenia pomocnicze z dużym grillem i zadaszonym stołem są wykonane z wysokiej jakości i komfortowo. Ta nieruchomość jest świetną okazją dla kogoś, kto chce cieszyć się komfortem i pięknymi plażami w małym dalmackim miejscu. Wraz z właścicielami domu sprzedajemy 7-metrową łódź.

Opis Miejscowość
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.