Chorwacja, Omis - Piękna willa z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4231/30, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:840.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Omis

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 200
Działka: 720
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 1300 m

 

Piękna willa położona na zboczu, w ustronnym miejscu bez sąsiadów. Oprócz całkowitej prywatności, willa oferuje piękny widok na morze. Obiekt ma wszystko, co niezbędne do przyjemnego i spokojnego wypoczynku. Willa jest podzielona na 4 * i jest również używana do wynajęcia.

Został całkowicie zaprojektowany przez uznanego architekta, zapewniając więcej światła dziennego i maksymalny komfort gości. Cztery sypialnie, a także kuchnia i salon, są zorientowane na południe / wschód. Każda sypialnia ma własną łazienkę i klimatyzację (wanny prysznicowe w każdej łazience i dodatkowe wanny w jednej sypialni).

W centralnej części willi znajduje się nowoczesna i wyposażona kuchnia z dostępem do tarasu. Szklane drzwi oddzielające taras i kuchnię rozciągają się od podłogi do sufitu, pozwalając na piękny widok i dużą ilość światła dziennego we wnętrzu. Przestronny salon i jadalnia zostały zaprojektowane z wykorzystaniem nowoczesnych detali, pozostawiając ten obszar ciepły i wygodny na pobyt.

Duże i przestronne tarasy otaczają willę. Tylny taras może być wykorzystywany jako odosobniona strefa relaksu, podczas gdy południowy taras jest idealnym miejscem do opalania lub jadalni, gdzie znajduje się basen bez krawędzi. Na końcu tarasu znajduje się grill.

Odległość do plaży wynosi 5 minut jazdy samochodem.

Opis Miejscowość
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.