Chorwacja, Omis - Willa z basenem w spokojnej okolicy, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2019/48, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:950.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Omis
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
  • Najlepsza oferta
  • Ekskluzywna wyprzedaż
Opis:

Powierzchnia: 486
Działka: 320
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 7
Odległość od morza: 30 m

 

Na sprzedaż jest atrakcyjną nieruchomością położoną w małym, romantycznym miejscu na Riwierze Omiš, w drugim rzędzie do morza. Miejsce charakteryzuje się pięknymi plażami i krystalicznie czystym morzem, ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami - restauracjami, barami, a nieruchomość znajduje się na lekko podwyższonej pozycji bez hałasu i tłumów. Jeśli chodzi o lokalizację, nieruchomość ma doskonały widok na morze nawet z parteru. Odległość do plaży wynosi 100 m.

Nieruchomość jest rozłożona na 4 piętrach - w piwnicy, na parterze i na dwóch piętrach. Piwnica ma powierzchnię 49 m2. Na parterze znajduje się apartament z jedną sypialnią, balkonem i dostępem do basenu. Na pierwszym piętrze znajduje się jedno studio, jedna sypialnia i jedno dwupokojowe mieszkanie. Drugie piętro składa się z oddzielnego mieszkania, które do tej pory było wykorzystywane jako powierzchnia biurowa. Ze względu na rodzaj kaskady, na drugim piętrze na północy znajduje się garaż na dwa samochody. Droga dojazdowa znajduje się również po stronie północnej, a przed garażem znajduje się kilka zewnętrznych miejsc parkingowych.

Dziedziniec otoczony jest ogrodzeniem z kutego żelaza, a zieleń jest urządzona i dobrze utrzymana. Po południowej stronie nieruchomości znajduje się zadaszony basen i jacuzzi. Dom był wykorzystywany głównie latem, zbudowany w 2012 roku przy użyciu wysokiej jakości materiałów i sprzętu.

Opis Miejscowość
Omiš (pronounced [ɔ̌miːʃ], Latin and Italian: Almissa) is a town and port in the Dalmatia region of Croatia, and is a municipality in the Split-Dalmatia County. The town is situated approximately 25 kilometres (16 miles) south-east of Croatia's second largest city, Split. Its location is where the emerald-green Cetina River[1] meets the Adriatic Sea (Croatian: Jadransko More). Omiš municipality has a population of 14,936[2] and its area is 266 square kilometres (103 sq mi).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.