Chorwacja, Peljesac - Dom / Willa na plaży, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4783/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:240.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Peljesac
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Garaż
  • Ekskluzywna wyprzedaż
Opis:

Powierzchnia: 75
Działka: 100
Liczba pokoi: 2
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 5 m

 

Doskonała nieruchomość na plaży, położona w małej wiosce rybackiej Zuljana, na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu Peljesac. Ta lokalizacja może pochwalić się pięknym krajobrazem, krystalicznie czystą wodą i lasem sosnowym ciągnącym się wzdłuż wybrzeża. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do plaży dom ten jest doskonałą inwestycją na relaks i relaks przy szumie morza.

Całkowita powierzchnia mieszkalna 75 m2, składa się z dwóch sypialni, kuchni i jadalni, łazienki, spiżarni i garażu. Ponieważ garaż ma niewielką powierzchnię, obecnie służy jako drugi magazyn. Dom położony jest pomiędzy plażą a drogą dojazdową, z całą niezbędną infrastrukturą (miejska sieć wodociągowa, elektryczność i szambo).

Dom jest wzbogacony o ogród o powierzchni 100 m2, z palmą, oferując przyjemny cień w gorące letnie dni. Ze względu na swoją wyjątkową lokalizację dom jest idealnym miejscem na wynajem turystycznych, a okolica jest idealna na spacery, wycieczki rowerowe i piesze wędrówki.

Opis Miejscowość
Peljesac (Croatian pronunciation: [pɛ̌ʎɛʃats]) (local Chakavian dialect: Pelišac; Italian: Sabbioncello) is a peninsula in southern Dalmatia[1] in Croatia. The peninsula is part of the Dubrovnik-Neretva County and is the second largest peninsula in Croatia. From the isthmus that begins at Ston, to the top of Cape Lovista, it is 65 km or 40 mi long.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości