Chorwacja, Primosten - Dom / willa z basenem i widokiem na morze
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2011/52, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:390.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Primosten
Zalety:
  • Widok morza
  • Basen
  • Garaż
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 311
Działka: 540
Liczba pokoi: 9
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 6

 

Ten piękny dom z widokiem na morze znajduje się w małej miejscowości, zaledwie 2 km od Primosten.

Został on zbudowany na 540 m2 działki, rozprzestrzenia się na dwóch piętrach z 311 m2 powierzchni mieszkalnej. Składa się z piwnicy, na parterze i pierwszym piętrze z trzech w pełni wyposażonych apartamentów i mieszkania z czterema sypialniami w piwnicy. Pierwsze mieszkanie, na parterze, składa się z dwóch sypialni, kuchni i łazienki. Drugi apartament (również na parterze) składa się z sypialni, kuchni, salonu i łazienki. Oba apartamenty mają wspólne 50 m2 taras (oddzielone barier przesuwane tak, że każdy apartament ma własną część tarasu), który oferuje zapierające dech w piersiach widok na morze. Na parterze znajduje się trzeci apartament, który składa się z dwóch sypialni, pokój dzienny, kuchnia, łazienka, WC, kuchnia na świeżym powietrzu oraz przestronny 70 m2 taras, który oferuje wspaniały widok na morze. W piwnicy znajduje się apartament z czterema sypialniami z kuchnią, łazienka, pomieszczenie, oddzielną kuchnią na zewnątrz oraz łazienką i tarasem ok 50 m2. W piwnicy znajdują się dwa pomieszczenia magazynowe.

Piękne uprawiane okolica jest wzbogacony o nawierzchni z trawy, drzewa (rys, wiśni, oliwa) i roślin śródziemnomorskich i winorośli. W południowo-zachodniej części domu znajduje się basen, mała siłownia, duży grill i piec chlebowy. Poniżej basenu znajduje się duży garaż, który może pomieścić dwa samochody i łódź. W przedniej części wschodniej części domu znajdują się cztery miejsca parkingowe. Wejście do domu jest włączona dwóch stron, przy drodze ze wschodu na parkingu lub drogi po zachodniej stronie domu do garażu.

Opis Miejscowość
Primošten (pronounced [prǐmɔʃtɛn]; Italian: Capocesto) is a town in Croatia, and a part of the Šibenik-Knin County. It is situated in the south, between the cities of Šibenik and Trogir, on the Adriatic coast. 97.03% of the citizens are Croats.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.