Chorwacja, Primosten - Kamienny dom idealny dla miłośników natury, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4805/30, Dom / Willa/Budynek działka Sprzedaż

Cena sprzedaży:49.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Primosten
Zalety:
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 66
Działka: 628

 

Kamienny dom zrujnowany 2 km od Primosten, w zacisznej części niezamieszkanej wioski, otoczony winnicami. Dom ma powierzchnię 66 m2, położony na działce o powierzchni 628 m2. Dom ma kamienne ściany o szerokości 60 cm i jedną ścianę wspartą na skale. Istniejący obiekt wraz ze stodołą można zrekonstruować na 90 m2 parteru + poddasza.

Istnieją dwie drogi dostępu do działki. Powyżej znajduje się ścieżka dostępu z prawem do użytkowania, którą można uzgodnić z innymi użytkownikami. Ścieżka poniżej jest oficjalna i jest to szerokość samochodu. Połączenie wody i energii elektrycznej jest w pobliżu.

Obiekt stanowi idealną okazję dla miłośników przyrody, a dzięki niezbędnej rekonstrukcji można uzyskać uroczą oazę spokoju. Nieruchomość oferuje wielki potencjał turystyczny (jak willa z basenem) ze względu na bliskość miejscowości Primosten, która jest popularnym celem turystycznym i może być również wykorzystana jako dom wakacyjny i uciec od codzienności.

Opis Miejscowość
Primošten (pronounced [prǐmɔʃtɛn]; Italian: Capocesto) is a town in Croatia, and a part of the Šibenik-Knin County. It is situated in the south, between the cities of Šibenik and Trogir, on the Adriatic coast. 97.03% of the citizens are Croats.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości