Chorwacja, Rogoznica - Dom / Willa, Dwie domy w zatoce z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4710/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:980.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Widok morza
  • Basen
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 630
Działka: 604
Liczba pięter: 3
Odległość od morza: 70 m

 

Dwa domy położone w zatoce, 10 minut drogi od Ražanj, ze wspólnym parkingiem, miejscem do opalania i basenem. Grunt ma powierzchnię 344 m2, a domy mają powierzchnię 344 m2 i 286 m2. Są obecnie dzielone na mieszkania, ale w razie potrzeby można je przekształcić. Wszystkie apartamenty oferują widok na morze i oddzielne wejście, a ich oferta obejmuje 70 metrów od morza.

Dom 1 - 344 m2

- Mieszkanie na parterze - 19 m2 + pomieszczenie gospodarcze 5 m2,
- Apartament na pierwszym piętrze - cztery pokoje - 77 m2 + taras 20 m2,
- 2 apartamenty na drugim piętrze - dwie sypialnie, całkowita powierzchnia mieszkalna 75 m2 + taras

Dom 2 - 286 m2

- Apartament na parterze - trzy pokoje - 74 m2 + taras 6 m2
- 2 apartamenty na pierwszym piętrze - dwie sypialnie - całkowita powierzchnia mieszkalna 83 m2 + taras 13 m2
- Apartament na drugim piętrze - trzy pokoje - 69 m2 + taras 17 m2
- garaż 18 m2
- kotłownia 6 m2

Na podwórku znajduje się 10 miejsc parkingowych, odkryty grill z częścią wypoczynkową i odkryty basen o powierzchni 24 m2, otoczony obszarem do opalania i prysznicem na świeżym powietrzu.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.