Chorwacja, Rogoznica - Dom / Willa, Ekskluzywna willa na pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4296/30, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:Na życzenie

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
Opis:

Powierzchnia: 230
Działka: 500
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 5

 

Ta ekskluzywna, nadmorska willa została całkowicie odremontowana w 2014 roku z pysznymi i luksusowymi materiałami najwyższej klasy. Funkcjonalność i design są połączone w najpiękniejszy sposób. Całkowita powierzchnia 500 metrów kwadratowych, bardzo łatwa do utrzymania. Zachód słońca można zobaczyć z tarasu, miejsca do opalania, a nawet z basenu.

Dom ma łącznie 230 m2 i jest rozłożony na 3 piętrach. Posiada doskonałe funkcje, takie jak podgrzewany basen, spa, 5 WC / WC, ogrzewanie podłogowe, piwnica z winami, w pełni wyposażona luksusowa kuchnia, nadzór wideo, głośniki zewnętrzne, prysznic na zewnątrz / basen prysznic, WiFi, oświetlenie fasady, ekskluzywne aluminiowe okna, 3 Miejsca parkingowe, 2 balkony, 2 tarasy, sztuczna trawa, panele słoneczne i pompa do energooszczędnego ogrzewania i chłodzenia.

Rogoznica to mała urocza wioska rybacka, położona po drugiej stronie zatoki, w której znajduje się dom. Rogoznica posiada wspaniałą przystań, Marina Frapa, a także wszystkie niezbędne restauracje i bary. Marina dysponuje około 400 miejscami do brzegu morza i oferuje basen, korty tenisowe, korty do squasha i saunę. Do Rogoznicy można dojechać statkiem (3 min) lub samochodem (5 min).

Primosten jest jednym z najbardziej malowniczych małych miast w Chorwacji i jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w środkowej Dalmacji. To około 15 minut drogi od domu. Oto kilka kawiarni i restauracji, w których można spróbować lokalnych win. Poza Primosten jest również bardzo popularny klub nocny Aurora.

Lotnisko w Splicie znajduje się 25 minut jazdy samochodem, a lotnisko Zadar - 50 minut drogi od domu.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.