Chorwacja, Rogoznica - Dom / Willa w Rogoźnicy, w pobliżu morza z basenem, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2014/118, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:670.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Garaż
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 250
Działka: 600
Liczba pięter: 2
Odległość od morza: 80 m

 

Dom / Willa, nowoczesny, luksusowy budynek, w sąsiedztwie Rogoznicy, 80 m (trzeci rząd) od morza, z salonem o powierzchni 250 m2 na dwóch kondygnacjach i 600 m2 duży ogród, który oferuje piękne otwarte morze zachodnie. Składa się z gruntu i pierwszego piętra (4 sypialnie z łazienkami), garażu podziemnego, dużego basenu.

W piwnicy znajduje się garaż na 4 samochody 35 m2, basen pokój 4 m2, prysznic 2 m2, sala fitness 40 m2 z sauną 2 m2, pralnia 6 m2, hala i taras 20 m2. Na parterze przed budynkiem znajduje się duży basen o powierzchni 65 m2 z basenem o powierzchni 70 m2, kuchnią i salonem o powierzchni 46 m2, tarasem 45 m2, toaletą 3 m2, hala. Na pierwszym piętrze znajduje się obok sypialni 15 m2 z łazienką 6 m2 i loggia 9 m2, sypialnia 18 m2 z łazienką 7 m2 z balkonem 10 m2 i 11 m2 sypialnia z łazienką 5 m2, sypialnia 12 m2 z łazienką 5 m2 , Hala 15 m2.

Elegancko urządzona przestrzeń zielona przed domem to idealne miejsce, aby cieszyć się latem z miłą bryzą i pięknym widokiem na morze. Zabezpieczony prywatny dostęp do plaży i morza bezpośrednio z działki.

Ta nieruchomość można nabyć w trzech etapach:

- bieżąca faza - wysoki rus-bau, z oknami i drobne modyfikacje strukturalne. W przypadku zakupów na tym etapie cena nieruchomości wynosi 400 000 EUR.

- drugi etap - zakończona fasada, uziemienie, przygotowanie do klimatyzacji, większość wykonanych prac elektrycznych. Wykonane prace budowlane, ściany działowe, hydroizolacja, podłączenie do wody i kominek zewnętrzny.
Faza ta zostanie zakończona do maja 2017 r., A cena nieruchomości na tym etapie wynosi 480 000 EUR.

- Trzeci etap - Całkowicie wykończony apartament bez mebli, koszt 750 000 euro.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.