Chorwacja, Rogoznica - Luksusowa rodzinna willa z basenem, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/112, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.300.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Dom z kamienia
  • Nowy build
  • Najlepsza oferta
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 300
Działka: 400
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 6
Odległość od morza: 30 m

 

Luksusowa willa rodzinna, położona w pięknej zatoce niedaleko Rogoznicy. Willa znajduje się na końcu głównej drogi, dzięki czemu jest odizolowana od licznych kamienic, turystów i hałasu samochodowego, dając mu spokój, ciszę i prywatność.

Całkowita powierzchnia mieszkalna 300 m2, składa się z piwnicy, parteru, pierwszego i drugiego piętra. W piwnicy jest garaż z bezpośrednim dostępem do willi, pomieszczenie techniczne i kilka pustych pokoi, które mogą być wykorzystane jako dodatkowe mieszkanie, kino, siłownia i tak dalej.

Na parterze znajduje się kuchnia, salon, jadalnia, taras, basen i toaleta dla gości. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie, z których dwie mają własną łazienkę i dodatkową łazienkę. Na drugim piętrze znajduje się sauna i taras z panoramicznym widokiem. Istnieją również instalacje do kuchni i jacuzzi.

W garażu jest miejsce parkingowe, aw pobliżu willi znajduje się kilka miejsc parkingowych. Centralne ogrzewanie podłogowe rozciąga się przez całą willę, a dodatkowe elektryczne ogrzewanie podłogowe jest zainstalowane w łazienkach. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację. Przy budowie willi użyto najwyższej jakości materiałów - płytek, marmuru, szkła, a także płotów szklanych, które zostaną zainstalowane później.

Odległość do lotniska w Splicie wynosi 30 km, a do Rogoznica 10 km.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.