Chorwacja, Rogoznica - Luksusowa willa z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/150, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.200.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
  • Najlepsza oferta
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 400
Działka: 450
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 7
Odległość od morza: 50 m

 

Luksusowa willa położona w pięknej zatoce, w drugim rzędzie do morza i zaledwie 50 metrów od plaży. Znajduje się na końcu małej lokalnej drogi (bez ruchu z przodu) w Rogoznicy oraz w pobliżu wszystkich dalmatyńskich kulturalnych i historycznych miejsc - Sibenik, Split, Trogir i Park Narodowy Kornati.

Willa zbudowana jest na działce o powierzchni 450 m2, która rozciąga się w sumie na 390 m2 powierzchni mieszkalnej i składa się z trzech kondygnacji (parter, pierwsze i drugie piętro). Ma w sumie 5 sypialni z prywatnymi łazienkami, które mogą pomieścić 10 osób.

Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, dwie sypialnie, toaleta z pralką i taras. W jadalni i na tarasie znajduje się stół dla 10 osób. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie z łazienkami i salonem. Ta podłoga ma również własny taras, z którego roztacza się piękny widok na morze.

Drugie piętro nieruchomości jest przeznaczone do zabawy i relaksu, w tym piękny taras z basenem bez krawędzi, jacuzzi dla 4 osób, taras z miejscem do opalania i pięknym widokiem na morze. Wewnątrz znajduje się sauna, dwie toalety i sala bilardowa, piłkarzyki, rzutki i mała kuchnia.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.