Chorwacja, Rogoznica - Piękna willa nad morzem, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/161, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:590.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
Opis:

Powierzchnia: 280
Działka: 505
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 5 m

 

Piękna bliźniak położony w pierwszym rzędzie do morza, w pięknej zatoce niedaleko Rogoznicy. Prywatna plaża znajduje się przed obiektem (około 5 metrów) z prywatnym miejscem do cumowania łodzi. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 505 m2, posiada 280 m2 powierzchni mieszkalnej, w tym dwa apartamenty na oddzielnej części działki. Nad apartamentami, po północnej stronie nieruchomości, znajduje się miejsce parkingowe dla kilku pojazdów, zabezpieczone przesuwanymi drzwiami dworskimi.

Niższe piętro nieruchomości składa się z kuchni, salonu z jadalnią i toaletą. Z salonu jest wyjście na częściowo zadaszony taras z jadalnią, gdzie znajduje się kuchnia zewnętrzna, a także prysznic na zewnątrz. Wewnętrzne schody prowadzą na drugie piętro, na które składają się trzy sypialnie, z których jedna to główna sypialnia z prywatną łazienką. Na tym piętrze znajduje się również mini kuchnia z sofą, a także piękny taras z widokiem na morze. Dwa oddzielne apartamenty dla gości są rozłożone na 28 m2 i 30 m2 powierzchni mieszkalnej i znajdują się za willą. Oba apartamenty mają mini kuchnię i łazienkę i są klimatyzowane. Przed budynkiem znajduje się niewielka jadalnia, a także sprzęt do grillowania.

Willa została niedawno odnowiona, w pełni wyposażona w luksusowe meble i klimatyzację w każdym pokoju. Dziedziniec jest w pełni umeblowany, z ogrodem uprawnym z nawadnianiem i schodami pokrytymi kamieniem. Poniżej nieruchomości, obok morza, znajduje się mniejszy garaż o powierzchni 25 m2, wystarczający do przechowywania mniejszej łodzi lub sprzętu plażowego.

Odległość do lotniska w Splicie wynosi około 25 minut, a do Splitu około 45 minut.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.