Chorwacja, Rogoznica - Piękna willa z basenem, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/117, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:700.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Rogoznica
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
  • Najlepsza oferta
Opis:

Powierzchnia: 250
Działka: 460
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 4
Odległość od morza: 50 m

 

Piękna willa położona zaledwie 50 metrów od plaży, niedaleko od miasta Rogoznica. Orientacja zachodnia, z pięknym widokiem na morze i zachód słońca. Willa została ukończona w 2015 r. Przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

O łącznej powierzchni mieszkalnej 250 m2 składa się z trzech kondygnacji - parteru, pierwszego i drugiego piętra. Na parterze znajduje się kuchnia, salon i jadalnia, łazienka dla gości oraz przestronny taras z jadalnią na świeżym powietrzu i basenem bez krawędzi. Willa składa się w sumie z 4 sypialni - trzy na pierwszym piętrze i jeden na antresoli. Dwie sypialnie mają dostęp do wspólnego balkonu, z którego roztacza się piękny widok na morze.

Na drugim piętrze znajduje się pokój relaksacyjny z jacuzzi i duży taras z otwartym widokiem na morze.

Do willi prowadzi droga dojazdowa, a parking znajduje się w górnej części budynku. Lotnisko w Splicie oddalone jest o 30 km, a centrum Rogoznicy - o 5 km.

Opis Miejscowość
Rogoznica
Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami