Chorwacja, Sibenik - Dom / willa pierwszym rzędzie do morza
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4321/30, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:1.199.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Sibenik

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 500
Działka: 298
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 4
Odległość od morza: 10 m

 

Ten dom / willa znajduje się w małej romantycznej miejscu, Pierwszy rząd do morza, na przylądku niedaleko Sibenika.

Dom położony jest na działce przestronnym jest rozłożone na 4 piętrach w sumie 500 m2 powierzchni mieszkalnej podzielonej na 3 w pełni wyposażone i doskonale wyposażonych apartamentów. Każdy apartament składa się z 2 sypialni z jednym bezpośrednio związanych łazienki, pokój dzienny, jadalnia, w pełni wyposażona kuchnia oraz 50 m2 taras z widokiem na morze. W piwnicy składa się z garażu na trzy samochody, sypialnie z prysznicem, wc, pralnia i pomieszczenia ze sprzętem AGD.

W przedniej części domu znajduje się pas zieleni z palmami całą drogę do morza, a także ogromnej kamiennej nawierzchni i wystarczająco miejsc parkingowych dla gości i zwiedzających. Przez naturalnych skalistych i piaszczystych plaż, jak również betonu, można szybko dotrzeć na piechotę, a oba są odpowiednie dla dzieci. Morze jest krystalicznie czysta, idealna do nurkowania i łowienia ryb. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Kornati i Krka (wodospady), popularny cel wycieczek, jak również wszystkie niezbędne urządzenia (supermarket, piekarnia, poczta, restauracje, bary).

Opis Miejscowość
Šibenik (Croatian pronunciation: [ʃîbeniːk]) is a historic town in Croatia, located in central Dalmatia where the river Krka flows into the Adriatic Sea. Šibenik is a political, educational, transport, industrial and tourist center of Šibenik–Knin County.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.