Chorwacja, Sibenik - Dom / willa z basenem, sea front
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4581/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:4.000.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Sibenik
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 500
Działka: 2600
Liczba pokoi: 13
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 11
Odległość od morza: 5 m

 

Ta piękna willa znajduje się w doskonałej lokalizacji, tuż przy morzu, przy plaży niedaleko Sibenika.

Willa została zbudowana na działce 2600 m2, składa się z dwóch pięter z 500 m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze jest duży salon z TV, DVD i kominkiem, w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia i głównym stołem. Wyjście z salonu prowadzi na pięknym tarasie z widokiem na morze, gdzie goście mogą zjeść posiłek o każdej porze dnia lub po prostu odpocząć, opalać lub po prostu cieszyć. Na pierwszym piętrze willi składa się z dwóch skrzydeł, z których każda dzieli się na dwóch piętrach z własnym prywatnej klatki schodowej. Każde skrzydło składa się z trzech sypialni z podwójnymi łóżkami, jeden pokój dla dzieci, dwie łazienki i dwie oddzielne toalety. Otwarty salon wyposażony jest w sofę, TV, DVD. W kuchni znajduje się również tutaj. Wyjście z salonu prowadzi na taras z meblami ogrodowymi, gdzie można podziwiać widok na morze i wyspy. Wszystkie pokoje w willi wyposażone są w telewizor i dostęp do internetu.

Jest on otoczony pięknym ogrodem, który uprawiany jest urządzone w stylu śródziemnomorskim, który oferuje pełną prywatność. Dla pełnego korzystania z basenu i leżaki z widokiem na morze znajdują się w zagrodzie ..

Doskonała lokalizacja nad morzem, nowoczesnej konstrukcji i projektowania, wspaniałe widoki na morze z niemal każdym pokoju i bliskość do wszystkich obiektów czyni to obiekt idealnie nadaje się do życia rodzinnego lub relaksujący wypoczynek z dala od stresu i zgiełku miasta.

Opis Miejscowość
Šibenik (Croatian pronunciation: [ʃîbeniːk]) is a historic town in Croatia, located in central Dalmatia where the river Krka flows into the Adriatic Sea. Šibenik is a political, educational, transport, industrial and tourist center of Šibenik–Knin County.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.