Chorwacja, Sibenik - Kamienny dom na nabrzeżu, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 3168/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:530.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Sibenik
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 277
Liczba pokoi: 7
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 10 m

 

Atrakcyjny kamienny dom położony w pierwszym rzędzie do morza, na małej wyspie Zlarin, która jest perłą dalmatyńskiego wybrzeża, ze względu na nietkniętą przyrodę i bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne. Dom został zbudowany w 1930 roku i składa się z czterech pięter, parter (71,74m2) wysokość stropu 262cm, piętro (72,08m2) wysokość stropu 245cm, drugie piętro (71,78m2) wysokość stropu 273cm i poddasze (61,94m2) wysokość stropu 110-244cm.

Na pierwszym, drugim piętrze i na poddaszu znajdują się dwupokojowe apartamenty, z których przez 10 okien rozpościera się piękny widok na morze. Na parterze znajdował się kiedyś sklep, dziś jest to urządzony salon z jadalnią. Biorąc pod uwagę lokalizację, tę samą powierzchnię można ponownie wynająć jako sklep, biuro podróży, biuro itp.

W domu prąd, woda miejska, telefon, szambo.Dom utrzymany w dobrym stanie. To zdecydowanie rzadkość na rynku. Biorąc pod uwagę lokalizację, może być idealną opcją dla wynajmu turystycznego, a także życia na tej wyjątkowej wyspie.

Opis Miejscowość
Šibenik (Croatian pronunciation: [ʃîbeniːk]) is a historic town in Croatia, located in central Dalmatia where the river Krka flows into the Adriatic Sea. Šibenik is a political, educational, transport, industrial and tourist center of Šibenik–Knin County.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.