Chorwacja, Solta - Całkowicie odnowiona nieruchomość nad morzem, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2013/42, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:1 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Solta

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
Opis:

Powierzchnia: 60
Działka: 191
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 5 m

 

Na sprzedaż jest całkowicie odnowiony, bliźniak położony w pierwszym rzędzie do morza w południowej części wyspy Solta. Dom położony jest w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Stomorska, z zaledwie kilkoma domami w sąsiedztwie. O łącznej powierzchni mieszkalnej 60 m2, dom jest zbudowany na działce o powierzchni 191 m2.

Nieruchomość jest rozłożona na dwóch piętrach. Na niższym piętrze znajduje się piękny taras z widokiem na morze, z którego jest wejście do obiektu. Na tym piętrze znajdują się również salon, kuchnia, jadalnia i duży schowek. Górne piętro składa się z dwóch sypialni i łazienki.

Obiekt otoczony jest ogrodem uprawnym wzbogaconym śródziemnomorskimi ziołami, z niewielkim schowkiem. Z przodu jest stacja dokująca z dwoma miejscami do cumowania. Dom został całkowicie odnowiony w 2013 roku i był używany przez krótki czas.

Ze względu na piękną lokalizację, bliskość morza i spokojną zatokę otoczoną sosnowymi lasami, w których się znajduje, obiekt jest idealnym miejscem na spokojny i przyjemny wypoczynek, a także na wynajem turystycznych.

Opis Miejscowość
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.