Chorwacja, Solta - Dom / willa bliźniak, zrekonstruowany, Pierwszy rząd do morza
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3652/30, Dom / Willa Rynkowy

Cena sprzedaży:Na życzenie

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Solta
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 58
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 2

 

Ten piękny bliźniak przebudowany domu / willi znajduje się w doskonałej lokalizacji, tuż nad brzegiem morza, przy jednej z najpiękniejszych wysp na wyspie Adriatyku.

Wyjątkowość i wyłączności domu zapewniają znakomitą rekonstrukcją wykonywane bezpośrednio przez konserwatora, w pełni zgodne z historycznym centrum i tradycji starych dalmatyńskich domów i wysokiej jakości materiałów. Południowa fasada jest pokryta w Dalmacji kamienia, i na zachodzie i północy w tradycyjnym tynku. Dach jest konstrukcji drewnianej kryty dachówką i kamiennych okapu. Okna mają kamienną ramkę oryginału, Brac kamienia "blady". Drzwi i okna wykonane są z wysokiej jakości aluminium o rustykalnym zielonych stolarki i aluminiowych rolet. Cała przebudowa została starannie wykonane, aby zmieścić się na chronionym, historyczny obszar, w którym znajduje się dom.

Dom ma 68 m2 powierzchni mieszkalnej i jest zachód locatedt. Wejście jest od strony północnej i ma dostęp do samochodu. Dom posiada wszystkie połączenia użytkowych. Cały dom jest odpowiednia dokumentacja, ale wewnątrz pomieszczenia nie są zdefiniowane. Podłogowe, płytki, ściany działowe muszą być co pozostawia nieograniczone możliwości dla przyszłego właściciela personalizacji i dostosowania nieruchomości.

Opis Miejscowość
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości