Chorwacja, Solta - Dom / willa morza przodu z koi
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3837/30, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:350.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Solta

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Nowoczesna
Opis:

Powierzchnia: 232
Działka: 355
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 5 m

 

Nowy luksusowy dom / Willa znajduje się w doskonałej lokalizacji, tuż przy morzu na wyspie Solta i jest sprzedawany jako firmy turystycznej (zakwaterowanie dla 9 osób)

Dom / Willa jest bardzo dobrze wykonany. Jest on zbudowany na działce o powierzchni 355 m2 z łącznie 233 m2 powierzchni mieszkalnej. W przedniej części domu jest pokryty kamienia Brac. Składa się z 2 mieszkań. Oba apartamenty składają się z kuchni, jadalni i salonu, 2 sypialni i łazienki. Na parterze piwnic jest w garażu i małe mieszkanie, który jest wykorzystywany jako prania. Przestronny taras znajduje się w przedniej części domu i dwa pokryte te znajdują się na pierwszym i drugim piętrze i oferuje wspaniałe widoki na morze. Piękny ogród z śródziemnomorskich drzew i ziół z pewnością przyczynia się do doskonałego wrażenia Adriatyku.

Idealna lokalizacja, fantastyczny widok 270 stopni, odległość od morza 10 m, ładny dostęp do morza, miejsca do cumowania małych łodzi i bliskość do wszystkich udogodnień (sklepy, restauracje) sprawiają, że lokalizacja ta idealnie nadaje się do wypoczynku, ale również jest doskonała okazja do biznesu.

Opis Miejscowość
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.