Chorwacja, Solta - Dom wolnostojący w pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 2016/289, Dom / Willa Sprzedany

Cena sprzedaży:670.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Solta

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Dom z kamienia
Opis:

Powierzchnia: 200
Działka: 759
Liczba pokoi: 5
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 5 m

 

Dom wolnostojący na sprzedaż, położony w Maslinica na wyspie Solta. Willa znajduje się w pierwszym rzędzie do morza z pięknym widokiem na całą zatokę. Nieruchomość jest sprzedawana w oryginalnym stanie i charakteryzuje się typowym dla Dalmacji stylem. Jest dobrze utrzymany i nie ma pęknięć w domu, nie ma wilgoci, a konstrukcja jest w doskonałym stanie.

Całkowicie mieszkalna powierzchnia 200 m2 składa się z przestrzeni magazynowej w piwnicy, na parterze i na dwóch piętrach. Przed obiektem znajduje się podwórko i przestronny taras, a także letnia kuchnia i grill. Ponadto cena nieruchomości obejmuje działkę o prostokątnym kształcie, o powierzchni 521 m2, zlokalizowaną za willą. Za willą lub działką budowlaną znajduje się parking dla kilku pojazdów. Istnieje możliwość cumowania łodzi przed obiektem.

Lokalizacja tej nieruchomości jest bardzo romantyczna, z jednej strony jest oddzielona od sąsiadów, az drugiej strony obecna w codziennym życiu tego przyjemnego miejsca. Ze względu na swoją orientację obiekt jest pełen światła dziennego, a popołudniowe godziny są zarezerwowane dla beztroskiej zabawy na niesamowitym tarasie, po którym następuje przestronna letnia kuchnia i grill. Taras zapewnia nieodparte poczucie lata i morza, z wystarczającą prywatnością dla osób, które z niego korzystają.

Chociaż można go wykorzystać w obecnym stanie, wnętrze willi musi zostać zmodernizowane, aby nadążyć za czasem. Na parterze znajdują się dwa pokoje, z których jeden służy jako pokój, a drugi to salon i łazienka. Na pierwszym piętrze znajduje się drugi pokój i kuchnia (z której można wyjść na przyjemny balkon), łazienka i spiżarnia, natomiast na drugim piętrze są jeszcze dwie sypialnie i łazienka, a także kolejny balkon. Dom jest połączony z górnymi piętrami zewnętrznymi schodami, a w piwnicy znajduje się duży pokój, który służy jako przystań.

Opis Miejscowość
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.