Chorwacja, Solta - Dom wolnostojący z basenem, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 4821/30, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:480.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Solta

Obniżona cena!

Zalety:
  • Widok morza
  • Basen
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 392
Działka: 432
Liczba pokoi: 10
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 100 m

 

Dom wolnostojący z basenem, położony w zatoce Sesula w Maslinica na zachodnim wybrzeżu wyspy Solta. Maslinica charakteryzuje się pięknym krajobrazem z sosnowymi lasami i ukrytymi kamiennymi plażami, podczas gdy jedna z najpiękniejszych sardeli nad Adriatykiem - zatoka Sesula przyciąga wielu żeglarzy. Przy powierzchni mieszkalnej 392m2 nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 432m2 i 100m od morza. Składa się z trzech pięter - parteru, pierwszego i drugiego piętra, w sumie z pięciu mieszkań. Z wymienionych 5, dwa są na dwóch piętrach.

Na parterze domu znajduje się przestronny apartament z dwiema sypialniami składający się z dwóch sypialni, kuchni, jadalni, łazienki i salonu oraz apartamentu typu studio (kuchnia, łazienka, łóżko).

Na pierwszym piętrze znajduje się gustownie urządzony apartament z trzema sypialniami, podzielony na dwa piętra. Mieszkanie ma również mniejszy balkon, a także piękny taras. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka, natomiast na niższym piętrze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, piękny taras o powierzchni około 30 m2, letnia kuchnia i mały schowek. Na drugim piętrze domu znajduje się pięknie urządzone mieszkanie z trzema sypialniami, również dwupoziomowe, z przestronnym tarasem i widokiem na morze. W dolnej części mieszkania znajdują się dwie sypialnie, kuchnia, salon, aw górnej części jedna sypialnia i łazienka.

Działka jest w pełni wykorzystana, a cała nieruchomość jest całkowicie ogrodzona. Wewnątrz nieruchomości znajduje się 24m2 basen, duży kamienny grill i taras, a za domem znajduje się pięć miejsc parkingowych.

Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części zatoki, gdzie znajduje się przyjemna restauracja żeglarska, a do centrum Maslinicy można dojść w zaledwie kilka minut.

Biorąc pod uwagę, że ta część wyspy z atrakcyjnym archipelagiem i licznymi zatokami, w tym Sesula, jest bardzo atrakcyjna dla licznych żeglarzy i turystów, ta nieruchomość może zainteresować wielu gości, że Maslinica jest portem macierzystym i punktem wyjściowym dla odkrywanie piękna Adriatyku. Dom ma wielki potencjał turystyczny z podstawową zasadą, że nie jest to klasyczny obiekt turystyczny ze względu na wygodne mieszkanie z trzema sypialniami, które jest używane przez cały rok. Nieruchomość jest starannie utrzymana i ostatecznie stanowi inwestycję idealną na rodzinne wakacje w pięknym spokojnym, zielonym otoczeniu bez hałasu, z okolicznymi gajami oliwnymi i sosnowymi, basenem i pobliskim morzem.

Ze względu na pozycję, przyszły potencjał rozwoju Maslinica i całej wyspy Solta, a także obecna sytuacja, jest bardzo ciekawą ofertą z tej (wciąż) nieodkrytej wyspy.

Opis Miejscowość
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.