Chorwacja, Solta - Piękna willa z basenem, na sprzedaż
Wyspy Dalmacji

Ref. : 3551/30, Dom / Willa Poza rynkiem

Cena sprzedaży:1 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Solta
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Luksusowa
  • Dom z kamienia
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 160
Działka: 420
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 3
Odległość od morza: 250 m

 

Ładna willa z basenem, położona na działce o powierzchni 420 m2. O łącznej powierzchni mieszkalnej 160 m2, jest rozłożona na dwóch piętrach. Na parterze znajduje się kuchnia z balkonem, salon w kształcie litery L, łazienka z prysznicem, pokój z tyłu o powierzchni 12 m2, który może służyć jako schowek na drewno, narzędzie itp. Oraz mała spiżarnia 2 m2. Z salonu jest wyjście na taras (20 m2) z dużym kominkiem. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, łazienka z prysznicem i dwa balkony.
Największy pokój ma balkon z częściowym widokiem na morze, powierzchnia 12 m2. Drugi pokój ma wyjście na balkon o powierzchni 8 m2, a trzeci pokój nie ma balkonu.

Dom jest w pełni wyposażony i umeblowany, a jako taki jest sprzedawany (pralka, zmywarka, klimatyzacja w salonie i sypialniach). Dziedziniec jest wyłożony kamieniem Benkovaca. Do domu prowadzi asfaltowa droga dojazdowa. W podwórzu znajdują się dwa miejsca parkingowe.

Dom ma pozwolenie na lokalizację, budowę i użytkowanie i jest podzielony na 3 gwiazdki. Odległość do morza i centrum miasta wynosi 250 m.

Opis Miejscowość
Šolta is an island in Croatia. It is situated in the Adriatic Sea in the central Dalmatian archipelago, west of the island of Brač, south of Split and east of the Drvenik islands, Drvenik Mali and Drvenik Veli.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.