Chorwacja, Split - Dwupokojowy apartament z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/315, Apartament Poza rynkiem

Cena sprzedaży:1 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Split
Zalety:
  • Widok morza
Opis:

Powierzchnia: 104
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 106 m

 

Na sprzedaż jest przestronny apartament z dwiema sypialniami, położony na drugim piętrze domu rodzinnego, w sumie trzy apartamenty. Znajduje się w pobliżu hotelu Lav, w przyjemnym i spokojnym otoczeniu, orientacja południowa, z pięknym, otwartym widokiem na morze i wyspy. Nieruchomość ma łączną powierzchnię 104 m2, z czego 90 m2 należy do salonu, a balkon ma 14 m2. Dom rodzinny, w którym znajduje się mieszkanie, został wybudowany w latach 90. XX wieku i jest w doskonałym stanie dzięki szczegółowej konserwacji i wysokiej jakości konstrukcji.

Mieszkanie jest zaprojektowane w taki sposób, że główna część (salon, kuchnia i jadalnia) znajduje się od strony południowej, która ma dostęp do balkonu i garści światła dziennego, podczas gdy reszta apartamentu ma dwie przestronne sypialnie i duża łazienka.

Ze względu na mikrolokalizację dom jest dobrze ustawiony, więc plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od apartamentu, główna droga jest wystarczająco daleko, więc nie ma hałasu, a przed domem znajduje się duży sad, który pozwala całkowicie niezakłócony widok na morze. Poza tym cena obejmuje miejsce parkingowe przed domem, a także korzystanie z części wspólnych budynku, takich jak miejsce do grillowania. Nieruchomość znajduje się w pobliżu pięknych plaż żwirowych, a także Hotel Lav, najbardziej ekskluzywny hotel w tej części wybrzeża, który oferuje liczne dodatkowe udogodnienia - wellness, centrum spa, siłownię, basen, korty tenisowe i tym podobne. Ten apartament reprezentuje wysoką jakość inwestycji, zarówno do użytku prywatnego, jak i działalności wynajmu turystycznego. Również ten apartament może być właściwym rozwiązaniem kwestii mieszkaniowej dla kupujących, którzy ciążą do Splitu i chcą zachować bardziej pokojowy styl życia, ponieważ Split jest tylko kilka kilometrów.

Biorąc pod uwagę powyższe, nieruchomość ta powinna być widoczna na żywo i poczuć pełne doświadczenie na miejscu, że poważny klient nie pozostawi obojętnym, ponieważ wszystkie korzyści są jasno wyrażone i łatwe do zauważenia.

Opis Miejscowość
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.