Chorwacja, Split - Luksusowy apartament z dwiema sypialniami, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4797/30, Apartament Sprzedaż

Cena sprzedaży:Na życzenie

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Split

Out of market

Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 89
Działka: 37
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 150 m

 

Komfortowy apartament z dwiema sypialniami, zlokalizowany na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Całkowita powierzchnia mieszkalna 89,14 m2, składa się z wejścia, łazienki, dwóch sypialni, kuchni, jadalni, salonu i loggii. Mieszkanie posiada również dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz pomieszczenie do przechowywania.

Sprzęt Sprzęt
Recepcja i lobby
Trzy sypialnie z łazienkami do wynajęcia
Garaż podziemny
Obiekt monitorujący wideo
Fitness i wellness (siłownia, sauna, basen masażowy, zabiegi medyczne)
Basen zewnętrzny 12x5 m

Wyposażenie mieszkania
Klasa energetyczna A (zielona konstrukcja)
Drzwi antywłamaniowe z kontrolą dostępu odcisków palców
Kompletna klimatyzacja z ogrzewaniem podłogowym i przygotowaniem ciepłej wody
Inteligentny system apartamentowy (zdalne sterowanie oświetleniem, klimatyzacją i roletami)
Zewnętrzne zamknięcia z drewna i aluminium wykończone potrójnym oszkleniem o najwyższej klasie energetycznej
Przesuwane kamienie na wysokie loża / tarasy (ten sam poziom w mieszkaniu i na strychu / tarasie)
Kompozytowy drewniany pokład i szklane ogrodzenie na polanach i tarasach
Płytki ceramiczne (Porcelanosa), wyroby sanitarne (Teuco Wilmotte), armatura (Hansgrohe), parkiety (Požgaj - obróbka dębu arktycznego) i drzwi pokojowe (Pietrelli).

Opis Miejscowość
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.