Chorwacja, Split - Mieszkania, nowoczesne, z widokiem na morze
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2011/64, Apartament Sprzedaż

Cena sprzedaży:Na życzenie

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Split
Zalety:
  • Basen
  • Widok morza
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
Opis:

Powierzchnia: 89
Liczba pokoi: 2
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 100 m

 

Zdjęcia są prawdziwe i aktualne. Zaprojektowane w wyjątkowym miejscu, na wzgórzu, 45 metrów nad poziomem morza, w otoczeniu dziewiczych lasów sosen i cyprysów, z niepowtarzalnym widokiem na morze, który zapiera dech w piersiach. Top międzynarodowy zespół architektów z umiejętnym koncepcji rozwiązań architektonicznych i krajobrazowych zagwarantować powodzenie tego projektu. Szczególny charakter projektu, z terenów zielonych i ogrodów krajobrazowych z odkrytym basenem, a dzięki sąsiednich kortów tenisowych, to innowacyjna koncepcja mieszkań o wysokim standardzie, bardzo wysokiej jakości i wymagającym architektury. Kulturalnej atmosferze, w cichej okolicy, niedaleko od centrum miasta, różnorodnych usług i bezpieczeństwa gwarantowanego wraz z ekskluzywnej atmosferze, stworzyć idealne życie i przestrzeni życiowej.

Recepcjonistka znajduje się w holu na parterze, a on / ona będzie chętnie oferują różne usługi, a jednocześnie nadzoruje bezpieczeństwo z najnowszych technologii, przy jednoczesnym poszanowaniu prywatności. Na Państwa życzenie, on / ona będzie wykonywać wiele codziennych obowiązków z usług pralniczych na utrzymanie zieleni, do opieki nad zwierzętami, organizacja transportu lub lodówce dostaw według życzenia przed przyjazdem. Pojęcie "concierge", w razie potrzeby, pozwala Ci więcej czasu dla swoich działań i relaksu.

Na parterze, otwarcie do ogrodu od strony południowej z widokiem na morze, jest spa. Profesjonalne spa i centrum fitness, jest zaprojektowany specjalnie dla Ciebie przez naszych najlepszych architektów specjalizujących się w projektowaniu wnętrz i różnych działań są dobrze przemyślane zwłaszcza swój relaks: sauna, łaźnia parowa, siłownia i oddzielne pomieszczenie do poszczególnych usług oraz części wypoczynkowej.

Opis Miejscowość
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.