Chorwacja, Split - Mieszkanie do remontu (Znjan), na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2024/24, Apartament Sprzedany

Cena sprzedaży:165.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Split
SPRZEDANY!
Opis:

Powierzchnia: 83
Działka: 70
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 2

 

Na sprzedaż jest apartament do kompletnego remontu, znajduje się na parterze mniejszego budynku mieszkalnego w okolicy Znjan. Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy, za budynkiem zwanym bliźniakami Znjan i jest zorientowane na zachód.

O całkowitej powierzchni mieszkalnej 83 m2, mieszkanie składa się z trzech sypialni, kuchni z jadalnią, salonu z wyjściem na taras, łazienki, toalety i miejsca do przechowywania.

Największą zaletą tego apartamentu jest duży odkryty taras o powierzchni 70 m2, który rozciąga się wzdłuż zachodniej strony mieszkania. Większa sypialnia ma wyjście na taras o powierzchni 13 m2.

Mieszkanie jest doskonałe do życia i wynajmu turystycznego, ponieważ znajduje się w pobliżu wszystkich ważnych obiektów, takich jak sklepy, apteka, dworzec autobusowy.

Opis Miejscowość
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami