Chorwacja, Split - Wygodne mieszkanie z trzema sypialniami, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/285, Apartament Sprzedaż

Cena sprzedaży:260.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Split
Opis:

Powierzchnia: 80
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 1

 

Wygodne mieszkanie z trzema sypialniami na sprzedaż, położone w pobliżu zachodniego wybrzeża i centrum miasta. Mieszkanie jest rozłożone na 80 m2 powierzchni mieszkalnej. Znajduje się na pierwszym piętrze mniejszego budynku mieszkalnego o łącznej powierzchni 5 pięter.

Mieszkanie jest w dobrym stanie, chociaż wymaga adaptacji. Składa się z wygodnego korytarza, przestronnego salonu z dostępem do balkonu, trzech sypialni - dwóch z północną orientacją i jednej na południu z dostępem do balkonu. Poza tym na północy jest kuchnia i łazienka. Istnieje również możliwość zamknięcia balkonu, co dałoby dodatkowe 10m2 powierzchni mieszkalnej.

Budynek znajduje się na wzgórzu Marjan i ma dużo świeżego powietrza, co jest niezwykle ważne w gorące letnie miesiące. Ponieważ nieruchomość znajduje się w rzadko dostępnym miejscu, nieruchomość jest idealna do zwrotu inwestycji poprzez wynajem turystycznych. Sam budynek wymaga świeżości w zakresie malowania wnętrz, zmiany drzwi wejściowych i tym podobnych.

Opis Miejscowość
Split
Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami