Chorwacja, Trogir - Budynek z 10 apartamentami blisko morza, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2021/165, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:830.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Trogir
Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 505
Działka: 900
Liczba pokoi: 20
Liczba pięter: 5
Liczba łazienek: 10
Odległość od morza: 50 m

 

Doskonały apartament na sprzedaż, położony w odległości 50 metrów od pięknie zaprojektowanej plaży żwirowej w okolicy Trogiru, w drugim rzędzie do morza.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 400 m2, rozłożonej na 5 kondygnacjach (piwnica, parter, 2 piętra i poddasze), o łącznej powierzchni mieszkalnej 605 m2 (brutto). Oprócz budynku znajduje się dodatkowa działka o powierzchni 500 m2, gdzie znajduje się garaż o powierzchni 35 m2, dodatkowy mniejszy budynek o powierzchni 25 m2, magazyn o powierzchni 22 m2, duży taras przeznaczony na jadalnię na świeżym powietrzu i parking, który jest wystarczy na co najmniej 15 samochodów.

Nieruchomość składa się z 10 apartamentów z 40 łóżkami. Każda jednostka ma dostęp do loży z otwartym widokiem na morze.

Obiekt od lat pełni funkcję turystyczną, ma stałych gości i godne pozazdroszczenia wyniki wypożyczalni turystycznych. Potencjalny właściciel będzie miał możliwość kontynuowania swojej działalności.

Opis Miejscowość
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości