Chorwacja, Trogir - Dom / Willa, luksusowych z basenem, pierwszym rzędzie do morza
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2021/16, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:900.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Trogir
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Basen
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 247
Działka: 391
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 3
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 10 m

 

Ten piękny nowoczesny dom / willa (5 gwiazdek) z niesamowitą nieskończonej pozycji puli znajduje się w doskonałej lokalizacji, Pierwszy rząd do morza w Trogir.

Został on zbudowany na działce 391 m2, rozprzestrzenia się na trzy kondygnacje o łącznej 247 m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze, zaprojektowane jako otwarte koncepcji kuchni, jadalni i przestronnego salonu usytuowane są, wszystkie kafelkowanie płytki terakota, a seria francuskich okna zapewniają mnóstwo naturalnego światła. Na tym piętrze znajduje się także sauna i toaleta dla gości. schody wewnętrzne prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwa pokoje z łazienką podwójne i mała siłownia z urządzeniami wielofunkcyjnymi ćwiczeń. Poddasze składa się z dodatkowych, z których dwa posiadają własną łazienkę. Villa spełnia nawet najwyższe wymagania dotyczące idealnego miejsca wypoczynku: czyste nowoczesne linie i design, przestronne i przestronne pokoje, dużo naturalnego światła, sauna, siłownia, basen i dużą ilością miejsca na zewnątrz do gotowania, kuchnię, relaks i etertainment.

Willa otoczona jest kilkoma południowej taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz basen bez krawędzi, z miejscem do opalania na pewno będzie centralnym punktem wakacjach!

Opis Miejscowość
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.