Chorwacja, Trogir - Dwupoziomowe niedokończone mieszkanie, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/323, Apartament Sprzedaż

Cena sprzedaży:200.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Trogir
Zalety:
  • Widok morza
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 222
Liczba pokoi: 3
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 250 m

 

Duplex, niedokończone mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. Apartament znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej, niedaleko centrum Trogiru. Mieszkanie jest zorientowane na południe z dwoma oddzielnymi wejściami, oddzielonymi od reszty budynku, i ma duży przestronny taras i garaż. Jest sprzedawany niedokończony i składa się z dwóch pięter.

Główne wejście do mieszkania znajduje się na piętrze, na którym znajduje się kuchnia, łazienka i otwarty salon z dostępem do ładnego, przestronnego tarasu nad garażem. Wewnętrzne schody prowadzą na niższe piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie i łazienka, a także dodatkowe miejsce o powierzchni 30 m2, gdzie znajduje się mały garaż i drugie wejście do mieszkania. Garaż ma bardzo dobry potencjał pod względem przekształcenia w osobny apartament, dodatkowe pokoje i tak dalej.

Przed głównym wejściem znajduje się drugi, mniejszy taras, a mieszkanie ma również dodatkowe miejsce parkingowe przed budynkiem, a także doskonałą mniejszą przestrzeń między dwoma garażami, które doskonale uzupełniają tę ofertę jakości. Wszystkie instalacje są ustawione, a kuchnia i toalety na piętrze mają ogrzewanie podłogowe. Zaletą tego apartamentu jest jego spokojna lokalizacja, z częściowym widokiem na morze, odległość od drogi i tłumu, a jednocześnie w odległości krótkiego spaceru od Trogiru i pięknych plaż na Pantani. Bardzo ciekawy apartament rodzinny, który pozwala przyszłym właścicielom na bezpieczną inwestycję przez resztę swojego życia.

Opis Miejscowość
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.