Chorwacja, Trogir - Nowoczesna willa nad morzem, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2022/160, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.250.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Trogir
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Basen
  • Widok morza
  • Parking
  • Garaż
  • Luksusowa
  • Nowoczesna
  • Nowy build
  • Najlepsza oferta
Opis:

Powierzchnia: 330
Działka: 410
Liczba pokoi: 5
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 10 m

 

Nowoczesna, elegancka willa w pierwszym rzędzie do morza, położona w małej wiosce rybackiej w pobliżu miasta Trogir. Willa jest rozłożona na 330 m2 i składa się z trzech pięter.

Na parterze znajduje się letnia kuchnia, sypialnia, łazienka, pralnia, sala fitness z sauną i garaż. Dziedziniec jest wyłożony kamieniem i ogrodzony wysokim murem, co zapewnia całkowitą prywatność. Istnieje również plac zabaw dla dzieci, jacuzzi i zadaszony obszar z grillem i stołem.

Na pierwszym piętrze znajduje się wygodny salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, pokój do pracy, loggia i balkon. Na drugim piętrze znajdują się trzy sypialnie, każda z własną łazienką, a także szafa i przestronna loggia. Taras na dachu z tarasem słonecznym i basenem o powierzchni 32 m2 oferuje piękny widok na morze i okolicę.

Chociaż nieruchomość nie jest oderwana, biorąc pod uwagę otaczający ją wysoki mur, a także inną orientację domu położonego obok, gwarantowana jest pełna prywatność. Przed obiektem znajduje się lokalna droga o małym natężeniu ruchu i plaża z czystym morzem. Nieruchomość jest w pełni klimatyzowana i wyposażona w ogrzewanie podłogowe, więc oprócz gorących miesięcy letnich może być używana również w zimie.

W pobliżu znajduje się duża liczba żwirowych i piaszczystych plaż, a także wszystkie niezbędne urządzenia - sklepy, restauracje, kawiarnie i mała przystań dla żeglarzy. Odległość do miasta Trogir wynosi 15 km, a do międzynarodowego lotniska Split 25 km.

Opis Miejscowość
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.