Chorwacja, Trogir - Uroczy dom w pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 4844/30, Dom / Willa Poza rynkiem

Cena sprzedaży:1 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Trogir
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 110
Działka: 680
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 2
Odległość od morza: 10 m

 

Piękny dom niedaleko od Trogiru, w pierwszym rzędzie do morza, w pięknej zatoce z czystym morzem i plażami. O łącznej powierzchni mieszkalnej 110 m2, nieruchomość jest rozłożona na dwóch piętrach. Na każdym piętrze znajduje się jeden apartament. Odległość do morza i plaży wynosi tylko 10 m, a obiekt posiada prywatne miejsce do cumowania łodzi.

Większy apartament, o powierzchni 80 m2, znajduje się na piętrze i ma duży salon z marmurową podłogą i wysokimi sufitami, a także wewnętrzny kominek. Apartament posiada zadaszony taras z pięknym widokiem na morze i całą okolicę. Mniejszy apartament o powierzchni 30 m2 znajduje się na parterze nieruchomości i posiada ogród z prysznicem na zewnątrz oraz zadaszony obszar z ogromnym drewnianym stołem jadalnym. Każdy z apartamentów posiada grill na świeżym powietrzu.

Obiekt ma w sumie trzy miejsca parkingowe, z których jeden znajduje się w garażu. Duży apartament może pomieścić 5 osób, a mieszkanie na parterze wystarcza dla trzech osób. W związku z tym nieruchomości mogą być wykorzystywane do celów wynajmu turystycznego lub do celów osobistych. Ponieważ działka ma powierzchnię 680 m2, istnieje duży potencjał do dodatkowych inwestycji, takich jak basen, jacuzzi i tym podobne.

W pobliżu znajduje się kilka sklepów, restauracji i kawiarni, a także mała przystań dla żeglarzy. Lokalizacja nieruchomości jest przeznaczona dla miłośników spokojnych rodzinnych wakacji i jest najbardziej odpowiednia dla miłośników prywatności. Blisko Split lotniska, miasta Rogoznica i zabytkowego miasta Trogir.

Opis Miejscowość
Trogir
Trogir (Latin: Tragurium; Ancient Greek: Τραγύριον, Tragyrion or Τραγούριον, Tragourion Trogkir; Italian: Traù; Hungarian: Trau) is a historic town and harbour on the Adriatic coast in Split-Dalmatia County, Croatia, with a population of 10,818 (2011) and a total municipality population of 13,260 (2011). The historic city of Trogir is situated on a small island between the Croatian mainland and the island of Ciovo.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.