Chorwacja, Vodice - Dwa wolnostojące domy w pierwszym rzędzie do morza, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2021/155, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.250.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Vodice
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 335
Działka: 1450
Liczba pokoi: 8
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 5
Odległość od morza: 10 m

 

Dwa domki jednorodzinne w pierwszym rzędzie od morza i plaży, położone w najpiękniejszej części Vodic. Położony na ziemi o powierzchni 1450 m2, o łącznej powierzchni mieszkalnej 360 m2, z panoramicznym widokiem na morze i wyspy. Domy są umeblowane i wyposażone i wynajmowane w sezonie turystycznym. Uprawiany ogród z ziołami śródziemnomorskimi znajduje się przed i za domem.

Mniejszy dom jest rozłożony na dwóch piętrach i składa się z dwóch identycznych dwupokojowych apartamentów. Każdy apartament posiada korytarz, łazienkę, kuchnię z salonem, dwie sypialnie z tarasem z widokiem na morze.

Większy dom rozciąga się również na dwa piętra połączone zewnętrznymi schodami i składa się z trzech jednostek mieszkalnych. Na parterze znajduje się duży apartament o powierzchni 100 m2, który składa się z dwóch sypialni, łazienki, kuchni, salonu z jadalnią i tarasem z widokiem na morze. Na pierwszym piętrze są dwa mniejsze apartamenty z balkonami.

Przed obiektem znajduje się miejsce parkingowe na co najmniej 5 samochodów.

Opis Miejscowość
Vodice (pronounced [ʋɔ̌ditsɛ]) is a town in the Šibenik-Knin County, Croatia. It borders the Adriatic Sea and has a population of 8,875 (2011 census).

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.