Chorwacja, Zadar - Aparthotel z widokiem na morze, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 512/2016, Hotel Sprzedaż

Cena sprzedaży:3.000.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Zadar
Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Parking
  • Ekskluzywna wyprzedaż
  • Najlepsza oferta
Opis:

Powierzchnia: 1529
Liczba pokoi: 31
Liczba pięter: 3
Odległość od morza: 20 m

 

Aparthotel na 31 jednostki znajduje się zaledwie 20 metrów od morza, z pięknym widokiem na morze z większości pokoi. Znajduje się on w katalogu / turystycznym miastem spokojny i piękny mały rybackiej z pięknym zamku na szczycie wzgórza. Obszar ten ma klimat śródziemnomorski, co oznacza, że ​​charakteryzuje się ciepłych, długich i łagodnych zimach.

Dlatego aparthotel prezentuje doskonałą okazję dla wszystkich rodzajów turystyki, z rodziną lub romantycznych wakacji współpracować możliwości budowlanych.

Z niczym w między aparthotel i widać, widok jest dość oszałamiająca przez cały dzień, ale ponieważ jest skierowane na wschód i północ, oferuje piękny widok na zachody słońca.

19 z 31 pokoi posiada bezpośredni widok na morze. W miesiącach zimowych, oprócz widoku morza, hotel oferuje widok na okoliczne góry, które są często pokryte śniegiem. Widok, wraz z atmosferą na tarasie restauracji, tworzy piękny i niepowtarzalny poczucie związane z natury, podziwiając 21 wieku luksusu.

Opis pomieszczeń, które są zorientowane w kierunku wybrzeża: - 9 pokoi, widok na morze, 23 m2 - 6 pokoi, widok na morze, 30 - 35 m2 - 3 pokoje, widok na morze, 50 m2 - 1 pokój, widok na morze

Z drugiej strony Aparthotel, znajdują się pozostałe 12 pokoi: - 8 pokoi, tylna, 30 - 35 m2 - 2 pokoje, odwrotna strona, 45 m2 - 2 pokoje, tylna, 15 - 20 m2 (dla przewodników, a nie osoby)

Aparthotel obejmuje także: - Sala konferencyjna 60 - 70 m2 - Spa 60 m2 (dawniej 2 pokoje) 80 m2 - Restauracja - Kuchnia 10 - 12 m2 - Piwnica / powierzchnia magazynowa Istnieje także parking dla 36 samochodów, których właścicielem jest aparthotel.

Niewielki budynek 30 metrów na północ od hotelu ( "dom sportu"), należy do gminy miasta. Klub sportowy lokalne zostało przyznane wyłączne prawo do administrowania i używania go, dlatego Aparthotel wynajmuje go do ~ 150 EUR / miesiąc (VAT należy dodać).

Linia brzegowa jest publiczna. Aparthotel może zgasić leżaki i meble tak długo jak linia brzegowa pozostaje dostępne dla wszystkich, którzy chcieliby korzystać z placu.

Geograficzne położenie aparthotel jest bardzo dobra, ponieważ znajduje się zaledwie 5 minut od autostrady Zagrzeb - Split, która sprawia, że ​​każda przeznaczenia łatwo osiągalny. Wiele najważniejszych atrakcji turystycznych znajdują się w pobliżu, takie jak Narodowy Park "Paklenica" (30 minut), Park Narodowy "Plitvicka Jezera" (1:30 h), Park Narodowy "Krka" (45 min), a Park Narodowy "Kornati", a także miasta Zadar Zadar i lotniska (30 min), Sibenik (1h), Trogir (1:30 h) i lotniska w Splicie, a wreszcie Split (1:40 h).

Opis Miejscowość
Zadar
Zadar (Croatian pronunciation: [zâdar]; see other names) is the 5th largest city in Croatia situated on the Adriatic Sea. Zadar is a historical centre of Dalmatia as well as the seat of the Roman Catholic Archdiocese of Zadar. Zadar is a city with rich history dating from prehistoric times to present days.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkamiPodobne właściwości


FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.