Chorwacja, Zadar - Mieszkania, Pierwszy rząd do morza, na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2011/67, Apartament Sprzedany

Cena sprzedaży:165.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Zadar

SPRZEDANY!

Zalety:
  • Pierwszy rząd do morza
  • Widok morza
  • Basen
  • Parking
  • Posiada Certyfikat Energetyczny
Opis:

Powierzchnia: 78
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 1
Liczba łazienek: 1
Odległość od morza: 30 m

 

Ten nowoczesny budynek mieszkalny w budowie, znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 30 metrów od plaży w Zadarze.

Składa się z pięciu jednostek mieszkalnych. Wszystkie apartamenty znajdują się dwie sypialnie, z wyłączeniem penthouse który posiada trzy sypialnie. Dwa apartamenty na parterze mają własny basen i własny ogród krajobrazowy śródziemnomorskiej. Dwa apartamenty na pierwszym piętrze mają własny taras / balkon, a mieszkanie na drugim posadzki penthouse posiada własny basen i dwie prywatne tarasy / balkony. 7 odkryte miejsca parkingowe są zapewnione, 1 miejsce parkingowe dla każdego mieszkania + 2 wspólnym parkingu dla gości .. Cały obiekt jest monitorowany z 4 kamer zewnętrznych IR - przechwytywania ruchu (parking, dostęp do budynku, przejście do morza , dziedziniec).

Roboty budowlane są zakończone.

Ceny mieszkań:
• S1 (parter) - 185 000,00 EUR SPRZEDANY!
• S2 (parter) - 180 000,00 EUR SPRZEDANY!
• S3 (pierwsze piętro) - € 175,000.00 SPRZEDANY!
• S4 (pierwsze piętro) - 165 000,00 EUR - SPRZEDANY!
• S5 (penthouse) - 315 000,00 € - SPRZEDANY!

Opis Miejscowość
Zadar
Zadar (Croatian pronunciation: [zâdar]; see other names) is the 5th largest city in Croatia situated on the Adriatic Sea. Zadar is a historical centre of Dalmatia as well as the seat of the Roman Catholic Archdiocese of Zadar. Zadar is a city with rich history dating from prehistoric times to present days.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.