Chorwacja, Zadar - Piękna wolnostojąca willa na sprzedaż
Wybrzeże Dalmacji

Ref. : 2016/273, Dom / Willa Sprzedaż

Cena sprzedaży:1.150.000 €

Uwaga: należy użyć tego przycisku, aby dodać Nieruchomości do swojej listy.
Możesz przejść się później wybierając "Moja lista" link.

Lokalizacja: Zadar
Zalety:
  • Widok morza
  • Basen
  • Garaż
  • Parking
Opis:

Powierzchnia: 550
Działka: 1407
Liczba pokoi: 11
Liczba pięter: 2
Liczba łazienek: 11
Odległość od morza: 500 m

 

Piękna wolnostojąca willa, położona w Zadarze, w dzielnicy Diklo. Dom ma łączną powierzchnię mieszkalną 550 m2, umieszczony na działce o powierzchni 1407 m2. Składa się z piwnicy o powierzchni 40 m2, parteru i dwóch dodatkowych pięter.

W piwnicy znajduje się duże mieszkanie z trzema sypialniami o łącznej powierzchni mieszkalnej 230 m2. Składa się z trzech sypialni, kuchni, jadalni, przestronnego salonu z tarasem, pomieszczenia gospodarczego i dodatkowej toalety. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa apartamenty typu studio i dwa pokoje z łazienką i dodatkową toaletą na korytarzu. Każda jednostka na tym piętrze ma własny taras. Na drugim piętrze znajdują się dwa przestronne apartamenty z dwoma sypialniami. Każdy ma powierzchnię 87 m2, z dwiema łazienkami, dwoma mniejszymi balkonami i przestronnym tarasem z widokiem na morze.

Na rozległym ogrodzie, który jest całkowicie otoczony murem z dwiema bramami wejściowymi, znajduje się basen o powierzchni 32 m2 z własną toaletą i prysznicami, dwoma garażami i spiżarnią. Nieruchomość została dobrze utrzymana i od wielu lat osiąga doskonałe wyniki w zakresie turystyki. Posiada certyfikat energetyczny A. 500 metrów od morza.

Opis Miejscowość
Zadar
Zadar (Croatian pronunciation: [zâdar]; see other names) is the 5th largest city in Croatia situated on the Adriatic Sea. Zadar is a historical centre of Dalmatia as well as the seat of the Roman Catholic Archdiocese of Zadar. Zadar is a city with rich history dating from prehistoric times to present days.

Kliknij po więcej

Ta właściwość Cię interesuje?
Zostaw wiadomość

* Wymagane pola


Klikając na wysłać zgadzasz się z Zasadami i warunkami
FAQ

Są to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, prosimy o kontakt z nami lub przyjście do naszego biura w przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości.

1. Czy cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości w Chorwacji?

Istnieje różnica między obywatelami UE a obywatelami spoza UE. Obywatele UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości w Chorwacji na takich samych warunkach jak obywatele Chorwacji. Obywatele spoza UE, osoby fizyczne i prawne, mogą kupować nieruchomości zgodnie z zasadą wzajemności i muszą uzyskać zgodę Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Chorwacji.

2. Jakie podatki muszę zapłacić przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Podatek od nieruchomości w Chorwacji stanowi 3% szacunkowej wartości nieruchomości urzędu skarbowego. Jest on wypłacany przez Kupującego i tylko raz.

3. Jaka jest najlepsza pora roku na wyjazd do Chorwacji?

Chorwacja ma łagodny klimat, więc bardzo miło jest odwiedzić ją w dowolnym momencie. Jednak najlepszy okres na zakup to od października do grudnia, a następnie od kwietnia do czerwca. Jako kraj turystyczny, w lecie wynajmowanych jest wiele nieruchomości, przez co trudniej jest zorganizować wizytę nieruchomości.

4. Jakie jest najlepsze miejsce w Chorwacji na zakup willi?

Pierwszy rząd do morza to zawsze sytuacja korzystna dla obu stron. Jeśli chodzi o lokalizację: wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru, a od wysp środkowej Dalmacji najbardziej lubią Brač, Hvar, Šolta, Vis, Korčula i półwysep Pelješac.

5. Jak znaleźć dom do wynajęcia w Split Chorwacja?

Split to raczej miejsce na mieszkanie, dlatego łatwiej jest wynająć mieszkanie na dłuższy okres. Można jednak znaleźć willę na wynajem długoterminowy. Ponieważ dzierżawa jest zawsze nieprzewidywalna, a sytuacja szybko się zmienia, zawsze najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z agencją w celu sprawdzenia, co jest obecnie na rynku i dostępne.

6. Czy teraz jest dobry moment na inwestowanie na chorwackim rynku nieruchomości?

Rynek nieruchomości w Chorwacji w ostatnich latach jest bardzo żywy i wciąż rośnie, więc zdecydowanie jest to dobry okres na inwestowanie i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu z inwestycji.

7. Co to jest OIB i dlaczego go potrzebuję?

W języku angielskim „PIN” oznacza „osobisty numer identyfikacyjny” i jest potrzebny do każdej umowy. Jest unikalny dla każdej osoby, chorwackiej lub obcokrajowca, i jest używany jako unikalny identyfikator w różnych oficjalnych dokumentach.

8. Czy mogę płacić w obcej walucie przy zakupie nieruchomości w Chorwacji?

Wszystkie płatności za nieruchomości muszą być dokonywane w walucie krajowej, którą jest HRK. Jednak wszelkie płatności w walutach obcych zostaną przeliczone na kuna.