Hrvatska, Split area - Dvosoban stan s dva balkona
Dalmatinska obala

Ref. : 2052/62e, Apartman Prodaja

Prodajna cijena:259.000 €

Napomena: koristite ga kako biste dodali ovaj Nekretnina na svoj popis.
Možete mu pristupiti odabiru kasnije "Moja lista" link.

Lokacija: Split area
Prednosti:
  • Parking
  • Moderno
  • Novogradnja
  • Ima Energetski certifikat
Opis:

Stambeni prostor: 79
Broj soba: 2
Broj kupaonica: 2
Udaljenost od mora: 2000 m

 

Na prodaju je moderan jednosoban stan površine 78,73 m², na prvom katu, smješten u novogradnji u mirnom naselju Tugare, svega nekoliko minuta vožnje od Splita, Strožanca i Omiša. Zgrada obuhvaća ukupno pet stambenih jedinica raspoređenih kroz prizemlje, prvi i drugi kat, čime se osigurava ugodna i intimna atmosfera stanovanja. Posebnu pažnju privlače penthouse stanovi s jacuzzijem na terasi te prizemni stanovi kojima pripadaju prostrani vrtovi.

Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, ostavom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice I wc-a, te dva balkona. Stan je orijentiran prema jugozapadu, što omogućava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. U kupaonici je postavljeno podno grijanje, ugrađeni su Geberit vodokotlić i ugradbeni tuš. U cijenu je uključena jedna klima jedinica snage 5,5 kW, dok su instalacije za dodatnu jedinicu u spavaćoj sobi već pripremljene.

Podne obloge – keramika i parket – biraju se prema želji kupca, u vrijednosti do 25 €/m², s mogućnošću nadoplate za skuplje materijale. Zgrada se gradi po visokim građevinskim standardima, s naglaskom na kvalitetu i energetsku učinkovitost. Fasada je izolirana kamenom vunom debljine 10 cm, krov je obložen izolacijom debljine 20 cm, a podovi sadrže estrih debljine između 8 i 10 cm sa zvučnom izolacijom. Ugrađuju se visokokvalitetna ulazna vrata sa zvučnom izolacijom te sobna vrata više klase, a pregradni zidovi izvode se u sustavu Porotherm ili Knauf, ovisno o poziciji u stanu.

Iako zgrada nema lift, svakom stanu pripadaju dva privatna parkirna mjesta koja su uključena u cijenu. Ulazak u dvorište i parkiralište kontroliran je rampom s daljinskim upravljanjem. Sigurnosni aspekt dodatno je pojačan sustavom video nadzora i alarmom. Trenutno je zgrada spojena na bio-jamu, no planirano je spajanje na gradsku kanalizaciju, s početkom radova najavljenim za rujan 2025. godine.

Početak gradnje predviđen je za 15. listopada 2025., dok je završetak i useljenje planirano za prosinac 2026. godine. Način plaćanja organiziran je u tri faze: 40% prilikom potpisa ugovora, 40% po završetku ROH-BAU faze, a preostalih 20% prilikom završetka gradnje i primopredaje stana.

Ova nekretnina predstavlja iznimnu priliku za miran i kvalitetan život u neposrednoj blizini mora i grada, uz komfor, privatnost i sigurnost koje nudi manja stambena zgrada okružena prirodom.

Opis lokacije
Split area
Split is situated on a peninsula between the eastern part of the Gulf of Kaštela and the Split Channel. The Marjan hill (178 m), rises in the western part of the peninsula. The ridges Kozjak (779 m) and its brother Mosor (1339 m) protect the city from the north and northeast, and separate it from the hinterland.

Klikni za više

Ova nekretnina Vas zanima?
Pošaljite upit

* Obavezna polja


Klikom na Pošalji prihvaćate naše uvjete poslovanja.