Kroatia,
Rogoznica - Hus med vakker beliggenhet første rad til sjøen
Dalmatiske kysten
Merk: Bruk denne knappen for å legge til denne eiendoms til din liste.
Du kan få tilgang til det senere velge Min liste link.
SOLGT!
- Havutsikt
- Parkering
- Garasje
- Eksklusivt salg
- Den har et energisertifikat
Boareal: 203 m²
Land plass: 730 m²
Antall rom: 4
Antall baderom: 3
Avstand fra havet: 5 m
Familiehus i bukten Stupin-Čeline nær Rogoznica, i en vakker beliggenhet i første rad til sjøen, 5 meter fra den vakre rullesteinstranden.
Eiendommen med et boareal på 203 m2 ble bygget på en tomt på 730 m2 og er fordelt på kjeller, første etasje og første etasje. Huset består av fire soverom, hvorav ett er på loftet og tre bad. Fra stuen er det mulig å komme til terrassen med vakker havutsikt, som fortsatt er i sikte selv i det indre av rommet. Garasje på 42 m2 ligger ved siden av huset.
Rogoznica er et sted som ligger delvis på fastlandet og delvis på en liten øy som det er forbundet med med en bro. Det er fullt av vakre hus, villaer, leiligheter og land med vakker havutsikt. Den lokale promenaden går gjennom en furuskog, mens steinhusene i Dalmatia tilbyr et vakkert landskap og utsikt.

Rogoznica is a popular tourist village on the Dalmatian coast in Croatia that lies in the southernmost part of the Šibenik-Knin County, in a deep bay sheltered from wind, about 30 km from Šibenik. In the 2001 census, the population of the village was 2,391, with 96% declaring themselves Croats. It is occasionally called Šibenska Rogoznica to distinguish it from Lokva Rogoznica, another tourist resort in Dalmatia.
Klikk for mer
Legg igjen din melding