Kroatia,
Split area - Bygge land, havutsikt
Dalmatiske kysten
Merk: Bruk denne knappen for å legge til denne eiendoms til din liste.
Du kan få tilgang til det senere velge Min liste link.
Utenom markedet
- Havutsikt
Land plass: 1115 m²
Avstand fra havet: 2000 m
Byggeområde med havutsikt ligger på en attraktiv beliggenhet i Podstrana.
Landet på 1115m2 ligger på en høyde i den ubebygde delen av byggeområdet og gir mulighet for å bygge en bygning på 200m2 brutto gulvareal under bygningen, og en maksimal konstruksjon på 2 etasjer.
I en avstand på 80m er det all nødvendig infrastruktur, og adkomstveien er asfaltert.
I tillegg til dette landet er det også mulighet for å kjøpe en mindre tomt på 200m2 (100 € / m2) og sammen tilbyr de muligheten for bygging.
Tomten ligger i den siste byggesonen og gir den beste utsikten i landsbyen, og denne utsikten kan ikke deaktiveres på grunn av beliggenheten og konstruksjonsforholdene.

Split is situated on a peninsula between the eastern part of the Gulf of Kaštela and the Split Channel. The Marjan hill (178 m), rises in the western part of the peninsula. The ridges Kozjak (779 m) and its brother Mosor (1339 m) protect the city from the north and northeast, and separate it from the hinterland.
Klikk for mer
Legg igjen din melding