Kroatien,
Opatija - Modern lägenhet i två plan
Istra & Kvarner
Obs: Använd denna knapp för att lägga till denna fastigheter till din lista.
Du kan komma åt den senare att välja länken "min lista".
- Havsutsikt
- Parkering
- Lyxvilla
- Moderna
- Nyproduktion
- Det har ett energicertifikat
Boyta: 108 m²
Antal rum: 3
Antal våningar: 2
Antal badrum: 4
Avstånd från havet: 600 m
Med ett utmärkt läge i Ika, inte långt från havet och stadens centrum, finns en elegant tvåvåningslägenhet som med sin planlösning och utrustning erbjuder en hög komfortnivå och boendekvalitet.
Lägenhet S2 med en total yta på 108 m² är fördelad på två våningar. Den privata delen med två sovrum och två badrum ligger på första våningen, medan övervåningen har ett rymligt vardagsrum med öppen planlösning, kök och matplats samt tillgång till terrassen.
Ett särskilt intryck görs av den rymliga takterrassen på 60 m² med panoramautsikt över havet, perfekt för att njuta året runt och arrangera utomhusutrymmet efter dina egna önskemål.
Lägenheten är utrustad med ett modernt golvvärme- och kylsystem via en värmepump, ett smart lås och komplett infrastruktur för internet och tv.
Fastigheten har två parkeringsplatser, inklusive en laddstation för elbil, och lägenheten säljs fullt möblerad och redo för omedelbar inflyttning.

Opatija (pronounced [ɔpǎtija]; German: Sankt Jakobi; Italian: Abbazia; Hungarian: Abbázia) is a town in western Croatia, just southwest of Rijeka on the Adriatic coast. As of 2011, the town had 11,659 inhabitants in total, of which 6,657 lived in the urban settlement.
Klicka för mer
Lämna ditt meddelande