Kroatien,
Split area - Modern tvårumslägenhet perfekt för boende eller en säker investering
Dalmatiska kusten
Obs: Använd denna knapp för att lägga till denna fastigheter till din lista.
Du kan komma åt den senare att välja länken "min lista".
SÅLD!
- Parkering
- Garage
- Moderna
- Det har ett energicertifikat
Boyta: 43 m²
Antal rum: 2
Antal våningar: 1
Antal badrum: 1
Avstånd från havet: 700 m
Till salu är en modernt inredd och fullt möblerad tvårumslägenhet belägen i en lugn del av Solin, perfekt för ett bekvämt och kvalitativt liv. Den ligger på andra våningen i ett litet bostadshus, vilket garanterar lugn och avskildhet.
Lägenheten på 43 m² är funktionellt inredd och inkluderar en entréhall, ett kök med matsal och ett öppet vardagsrum, två sovrum och ett badrum. Tack vare den nordostliga orienteringen och de stora fönstren är lägenheten rikligt med naturligt ljus och ger en trevlig atmosfär hela dagen.
Fastigheten har två parkeringsplatser - garage och utomhus, med möjlighet till direkt ingång från garaget till byggnaden, vilket ytterligare ökar bekvämligheten och säkerheten. Lägenheten är utrustad med luftkonditionering, säkerhetsdörrar och en videoporttelefon.
Den säljs fullt möblerad och är redo att flyttas in utan ytterligare investering. På grund av närheten till skolor, förskolor, butiker och kollektivtrafik är det ett utmärkt val för en familj, men också som en säker investering.

Split is situated on a peninsula between the eastern part of the Gulf of Kaštela and the Split Channel. The Marjan hill (178 m), rises in the western part of the peninsula. The ridges Kozjak (779 m) and its brother Mosor (1339 m) protect the city from the north and northeast, and separate it from the hinterland.
Klicka för mer
Lämna ditt meddelande