Kroatien,
Split - Lyxig lägenhet med ett sovrum
Dalmatiska kusten
Obs: Använd denna knapp för att lägga till denna fastigheter till din lista.
Du kan komma åt den senare att välja länken "min lista".
- Havsutsikt
- Parkering
- Lyxvilla
- Moderna
- Det har ett energicertifikat
Boyta: 83 m²
Landyta: 8 m²
Antal rum: 2
Antal badrum: 2
Avstånd från havet: 230 m
Lyxig och modernt utrustad lägenhet med tre sovrum uthyres i Mega. Lägenheten ligger på våning 2 i ett bostadshus, fullt utrustad och söderläge.
Den består av en hall, två badrum, två rymliga sovrum och ett vardagsrum orienterat mot söder, som består av ett kök med matplats och vardagsrum.
Lägenheten har även utgång från köket till balkong och loggia. Byggnaden har en egen parkeringsplats så det är omöjligt att hitta den nära byggnaden.
Detta är ett utmärkt val på grund av närheten till alla faciliteter och kvaliteten på bostäder i denna byggnad.
* Med tanke på volatiliteten och dynamiken i att hyra är annonsen informativ och betyder inte nödvändigtvis att denna lägenhet är tillgänglig för uthyrning.
För aktuell information, vänligen kontakta oss.

Split (Croatian pronunciation: [splît]; Italian: Spalato, see Name section) is the second-largest city of Croatia and the largest city of the region of Dalmatia. It lies on the eastern shore of the Adriatic Sea, centred on the Roman Palace of the Emperor Diocletian. Spread over a central peninsula and its surroundings, Split's greater area includes the neighboring seaside towns as well.
Klicka för mer
Lämna ditt meddelande